عرضه یک میلیون تن سیمان فردا در بورس کالا

عرضه یک میلیون تن سیمان فردا در بورس کالا به گزارش آچار تالار سیمان بورس کالا فردا شنبه ۲ بهمن ماه میزبان عرضه یک میلیون و ۵۲ هزار و ۱۳۴ تن انواع سیمان تیپ یک و دو از جانب ۶۴ شرکت است و عرضه های این هفته ۳۲ هزار و ۹۰۰ تن بالاتر از هفته قبل است.به گزارش آچار به نقل از بورس کالا، تالار سیمان بورس کالای ایران فردا شنبه ۲ بهمن ماه میزبان عرضه یک میلیون و ۵۲ هزار و ۱۳۴ تن انواع سیمان تیپ یک و دو از جانب ۶۴ شرکت است و عرضه های این هفته ۳۲ هزار و ۹۰۰ تن بالاتر از هفته قبل است.
همچنین ۹۶۶ هزار و ۵۳۴ تن از این عرضه ها از نوع تیپ ۲، ۳۶ هزار و ۲۰۰ تن از نوع سیمان تی پ۱-۳۲۵، ۴۷ هزار و ۴۰۰ تن از نوع سیمان تیپ ۱-۴۲۵ و ۲ هزار تن از نوع سیمان تیپ ۱-۵۲۵ خواهد بود.
۶۴ شرکت سیمانی فردا شنبه ۲ بهمن در بورس کالا عرضه محصول خواهند داشت و محصول خویش را روی تابلو خواهند برد.
کارنامه ۸ ماهه سیمان در بورس کالا: ۳۲.۶ میلیون تن عرضه؛ ۲۶.۳ میلیون تن معامله
از ابتدای عرضه مستمر سیمان در بورس کالا که به تاریخ ۹ خرداد ماه بر می گردد در مجموع ۳۲ میلیون و ۶۲۶ هزار تن سیمان در بورس عرضه و ۲۶ میلیون و ۳۰۵ هزار تن به ارزش بیشتر از ۱۲۵ هزار و ۱۸۹ میلیاردریال مورد معامله قرار گرفته است. به گواه آمار با عرضه های مستمر و پر حجم شرکتهای سیمانی در بورس کالا، شاهد ثبات قیمت این محصول در سرتاسر کشور هستیم.
بیشترین حجم معاملات در این زمان در ارتباط با یک شرکت تولید سیمان در استان قزوین با ثبت معامله یک میلیون و ۶۲۲ هزار تن بود و پس از آن کارخانه های سیمان واقع در استانهای مرکزی و آذربایجان شرقی به ترتیب با یک میلیون و ۲۱۲ هزار تن و یک میلیون و ۸۴ هزار تن در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.


منبع:

1400/11/01
19:22:55
0.0 / 5
294
تگهای خبر: ارز , تولید , شركت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار