نامه نگاری رئیس اتاق ایران با رئیس جمهور؛

مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی تا اختتام شهریور تمدید شود

مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی تا اختتام شهریور تمدید شود رییس اتاق تجاری، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، درباره تمدید مهلت قانونی اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی به رییس جمهور نامه نوشت.به گزارش آچار به نقل از اتاق تجاری ایران، غلامحسین شافعی، رییس اتاق تجاری، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، درباره تمدید مهلت قانونی اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی به رییس جمهور نامه نوشت.
در قسمتی از نامه شافعی به حسن روحانی آمده است: فعالان اقتصادی بخش خصوصی کشور که با مشکلات بزرگی همچون تحریم های ظالمانه بین المللی مواجه بوده اند، از سال ۱۳۹۹ با چالش شیوع بیماری همه گیر کرونا نیز روبرو شده اند. واحدهای تولیدی و خدماتی کشور در اثر شیوع بیماری مزبور به دفعات در امتداد اجرائی شدن مصوبات ستاد ملی مقاله با کرونا، حفظ سلامتی نیروی انسانی خود و قطع زنجیره شیوع بیماری مبادرت به تعطیلی بنگاه های اقتصادی و یا کاهش نیروی انسانی حاضر در محل کار و تبع آن کاهش ظرفیت تولید کردند.
رئیس اتاق ایران در این نامه تصریح کرده که تعطیلی ها و کاهش ظرفیت تولید منجر به کاهش شدید درآمد فعالان اقتصادی، افزایش هزینه ها و همین طور عدم امکان ایفای بموقع تعهدات اداری و مالی بنگاه های اقتصادی شده است.
شافعی در این نامه از رییس جمهور درخواست کرده مهلت قانونی ارائه اظهارنامه اشخاص حقوقی تا اختتام شهریورماه امسال تمدید شود.

1400/04/19
11:25:55
0.0 / 5
381
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار