، سال رونق تولید،

نوده فراهانی: آموزش، كلید رونق تولید است

نوده فراهانی: آموزش، كلید رونق تولید است آچار: رئیس اتاق اصناف با اشاره به اینكه رونق تولید باید با هدف افزایش حجم صادرات باشد، اظهار داشت: رونق تولید یكی از بزرگ ترین مشكلات اقتصادی و اجتماعی در خصوص بیكاری را رفع خواهدنمود و برای دستیابی به این مهم باید برنامه آموزشی در دستور كار قرار بگیرد.


قاسم نوده فراهانی در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با تحقق شعار سال در خصوص "رونق تولید" اظهار نمود: در سخنرانی ابتدای سال مقام معظم رهبری ایشان به نكته اساسی و سرنوشت سازی با عنوان " تولید" اشاره كردند كه اگر به این مساله كلیدی توجه ویژه ای شود مشكلات اساسی اقتصاد همچون ایجاد اشتغال رفع خواهد شد.
رئیس اتاق اصناف تهران تاكید كرد: در زمینه رونق تولید باید دولت، مسئولین، دست اندركاران و مردم در كنار یكدیگر قرارگرفته تا رونق تولید محقق شود كه این مهم حركت صنایع و رفع بیكاری را به همراه خواهد داشت.
وی بیان كرد: برای رونق تولید باید برنامه های تبلیغاتی و فضای كارشناسی مناسب در دست داشت تا كیفیت تولید، نوآوری و حجم تولید در كنار یكدیگر ارتقا یابد، تولید بی كیفیت كه توان رفع نیاز مردم و بازارهای صادراتی را نداشته باشد، مقصود نهایی اقتصاد و تأكیدات رهبری محسوب نمی گردد.
نوده فراهانی اشاره كرد: در زمینه دستیابی به رونق تولید برنامه های آموزشی در امتداد ارتقا كیفیت تولید و محصول صادرات محور به شدت احساس می شود.
وی اظهار داشت: دولت برای رونق تولید با كیفیت و دستیابی به محصول صادرات محور در كنار رفع قوانین دست و پاگیر باید برنامه های تشویقی برای افزایش حجم صادرات در نظر بگیرد كه در نهایت میزان تولید محصول با كیفیت صادرات محور در كشور به شدت افزایش می یابد.1398/01/03
14:07:57
5.0 / 5
5016
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار