رییس سازمان ملی كارآفرینی خبر داد:

حل مشكل استارت آپ ها با كمك قوه قضاییه

حل مشكل استارت آپ ها با كمك قوه قضاییه به گزارش آچار رئیس سازمان ملی كارآفرینی اعلام نمود: در جریان جلسات این سازمان با مسئولان قوه قضاییه بنا شده مشكلات مربوط به استارت آپ ها و شركت های فعال در حوزه نوآوری و فناوری اطلاعات به آنها ارائه شده و برنامه ریزی در راه برطرف نمودن آنها آغاز شود.


حسین سلاح ورزی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: همانطور كه قبل از این در بخش هایی از اقتصاد مقاومتی در اهمیت فعالیت شركت های فعال در نوآوری و فناوری اطلاعات بعنوان یكی از حوزه های اقتصاد ایران صحبت شده، در سال های گذشته سازمان ملی كارآفرینی تلاش نموده مقدمات فعالیت گسترده این شركت ها را فراهم آورد و با پیگیری از دستگاه های مختلف، مقدمات لازم برای حضور آنها را به وجود آورد.
وی با اشاره به نقش استارت آپ ها در افزایش تاب آوری اقتصاد كشور در شرایط تحریم، اظهار نمود: سازمان ملی كارآفرینی به كمك اتاق بازرگانی ایران تلاش نموده با یك برنامه ریزی مدون، موارد و موانع موجود در راه كسب و كارهای دانش بنیان را شناسایی كند و برای برطرف نمودن مشكلات آنها پیگیری های لازم را در دستور كار قرار دهد.
نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به جلسات سازمان ملی كارآفرینی ایران با معاونت پیشگیری و دبیر ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه، اظهار نمود: در جریان این جلسات كه بطور منظم برگزار شده، چگونگی حمایت قوه قضاییه از این كسب وكارها مطرح و بررسی ها درباره چگونگی رسیدن به یك چاره قابل قبول در دستور كار قرار گرفته است.
سلاح ورزی درانتها اشاره كرد: از همه تشكل ها و كسب وكارهای نوآور و دانش بنیان می خواهیم كه مشكلات خود در حوزه فعالیت و توسعه كسب وكارهایشان را به سازمان ملی كارآفرینی ارائه نمایند تا در جریان جلسات آتی با مسئولان قوه قضاییه، این مسائل مطرح و در صورت امكان پذیر بودن مشكلات این حوزه برطرف شود.
به گزارش آچار به نقل از ایسنا، در ماه های گذشته با عنایت به محدودیت هایی كه از تحریم نفت ایران به وجود آمده، دولت اعلام نموده فضای قابل توجهی برای فعالیت به اقتصاد غیرنفتی ارائه خواهدنمود و در این بین كسب و كارهای نوین و دانش بنیان اهمیت زیادی دارد.
منبع:

1398/09/12
22:03:32
5.0 / 5
4642
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار