بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با قاچاق؛

فروش داخلی پوشاك قاچاق ممنوع گردید

فروش داخلی پوشاك قاچاق ممنوع گردید آچار: ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا و ارز در مصوبه ای، بر ممنوعیت فروش داخلی پوشاك قاچاق و متروكه و فروش فقط به شرط صادرات توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و سازمان اموال تملیكی تاكید نمود.به گزارش آچار به نقل از مهر، مطابق با مصوبه ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا و ارز، فروش داخلی پوشاك قاچاق و متروكه توسط ستاد اجرایی و سازمان اموال تملیكی ممنوع گردید.
در این مصوبه ۵ بندی آمده است:
۱. ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیكی در فروش پوشاك قید به شرط صادرات و ممنوعیت عرضه داخلی را در اسناد فروش درج نمایند.
۲. با عنایت به ممنوعیت واردات پوشاك هر گونه فروش پوشاك شامل قاچاق یا متروكه توسط سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیكی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای عرضه داخلی ممنوع می باشد.
۳. در مورد پوشاك فروخته شده قبل از تاریخ ۹۸.۵.۲۸، سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیكی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) حسب مورد نسبت به فسخ یا اقاله بیع پوشاك با شركت مدعی خرید بر مبنای مستندات اقدام نمایند.
۴. با عنایت به اجبار به داشتن گواهی فعالیت نمایندگی برای واردات پوشاك و ممنوعیت ثبت سفارش پوشاك، وزارت صمت از اعطای شناسه به نشان های تجاری فاقد گواهی فعالیت باآنكه از راه سازمان جمع آری و فروش اموال تملیكی یا ستاد اجرایی فرمان امام (ره) خریداری شده باشند خودداری نماید.
۵. مبحث ورود گروه كالایی چهار از راه متروكه و ضبطی شدن به كشور در جلسه اعضای اصلی طرح تا در مورد اجبار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیكی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در خصوص رعایت ممنوعیت ثبت سفارش ها و مجوزها در موارد واگذاری كالا اتخاذ تصمیم گردد.منبع:

1398/09/16
23:52:58
5.0 / 5
4745
تگهای خبر: ارز , خرید , شركت , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار