در گفت وگو با آچار مطرح شد

رفع نیاز بازار پوشاك از راه تولیدات داخلی

رفع نیاز بازار پوشاك از راه تولیدات داخلی به گزارش آچار رئیس اتحادیه پوشاك تهران با اشاره به اینكه نظارت و بازرسی های اتحادیه تا آخر ایام نوروز سال آینده ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: با عنایت به رشد كمی و كیفی تولیدات داخلی نسبت به سال گذشته، رفع نیاز بازار ایران از راه تولیدات داخلی صورت خواهد گرفت.


ابولقاسم شیرازی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: همچون سالهای گذشته اتحادیه از نیمه اول اسفندماه به مدت یك ماه جشنواره فروش فوق العاده را با مشاركت بیشتر از ۲۵۰۰ واحد صنفی در شهر تهران اجرایی خواهد نمود.
رئیس اتحادیه پوشاك تهران با تاكید بر اینكه میزان تولید پوشاك داخلی كشور از بعد كمی و كیفی نسبت به سال قبل افزایش یافته است، تصریح كرد: بازار در روزهای افزایش تقاضای آخر سال با كمبود مواجه نخواهد بود و نیاز بازار شب عید پوشاك بطور حتم از راه تولیدات با كیفیت و متنوع ایرانی پوشش داده خواهد شد.
وی خاطرنشان كرد: از آغاز دیماه نظارتهای پیشگیرانه اصناف و اتحادیه تشدید شد و در اسفندماه نظارتهای كنترلی بر مولفه های قیمت و كیفیت بیشتر از گذشته افزایش می یابد.
شیرازی با اشاره به اینكه نظارت های اصناف در جهت حفظ حقوق و رضایتمندی مشتریان است، اظهار داشت: بازرسی و نظارتهای اتحادیه كه به درخواست مراجع نظارتی همچون نیروی انتظامی پلیس در ماه های گذشته شروع شده، همچنان ادامه دارد و این نظارت ها در روزهای منتهی به ایام عید نوروز تشدید خواهد شد.1398/11/11
12:45:33
5.0 / 5
4364
تگهای خبر: بازار , تولید , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار