سال جهش تولید

ارائه تسهیلات به تولیدكنندگان ایرانی برای حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی

ارائه تسهیلات به تولیدكنندگان ایرانی برای حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی آچار: مدیرعامل شركت بین المللی نمایشگاه های ایران، برنامه های این شركت برای تحقق نام گذاری جهش تولید در سال 1399 را تشریح نمود.


بهمن حسین زاده در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینكه نمایشگاه ها ویترین تولیدات داخلی كشور هستند، اظهار نمود: بنا بر این شركت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران بمنظور معرفی بهتر و دقیقتر تولیدات داخلی به مردم و تجار تسهیلات ویژه ای را به تولیدكنندگانی كه قصد دارند در نمایشگاه های سال ۹۹ حضور یابند عرضه خواهد كرد.
او همینطور به حمایت این شركت از تولیدكنندگان ایرانی بمنظور حضور در نمایشگاه های خارجی نیز اشاره نمود و اظهار داشت: در این رابطه هم تسهیلاتی در اختیار این تولید كنندگان قرار می گیرد تا حضورشان در نمایشگاه های خارجی بزرگ تسهیل یابد و بیش از پیش تولیدات ایرانی به جهانیان معرفی شود. در همین رابطه نیز حمایت هایی از تولیدكنندگان ایرانی كه مشتاق حضور در بخش تجاری پاویون ایران در اكسپو ۲۰۲۰ دبی هستند صورت می گیرد تا در طول ۶ ماه برگزاری این رویداد میلیون ها بازدید كننده با این تولیدات آشنا گردند.
مدیرعامل شركت نمایشگاه ها اقدامات گمرك نمایشگاه بین المللی را نیز گام بسیار مهمی در تسهیل مشكلات تولیدكنندگان ایرانی حاضر در نمایشگاه ها دانست و اعلام نمود: اجرای طرح حذف نرخ سود بازرگانی واردات تجهیزات و ماشین آلات نیازمند تولیدكنندگان نمایشگاهی كه در سال ۹۸ به تصویب هیات دولت درآمد امسال نیز ادامه خواهد داشت.
حسین زاده درانتها بر ادامه پشتیبانی از حضور شركت های دانش بنیان بعنوان قسمتی از چرخه تولید كشور در نمایشگاه های این مجموعه اصرار كرد و تصریح كرد: همین طور پاویون استارت آپ ها نیز در این نمایشگاه ها مجهزتر خواهد شد.
به گزارش آچار به نقل از ایسنا، مقام معظم رهبری، سال ۱۳۹۹ را سال جهش تولید نام گذاری كرده اند.
منبع:

1399/01/06
21:34:42
5.0 / 5
3848
تگهای خبر: بازرگانی , تولید , شركت , گمرك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار