ارائه ۴ هزار خدمت برای توانمندسازی صادراتی دانش بنیان ها

ارائه ۴ هزار خدمت برای توانمندسازی صادراتی دانش بنیان ها آچار: مدیر دفتر كسب وكار بین المللی مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ارائه چهار هزار خدمت توانمندسازی صادراتی به 2500 شركت دانش بنیان آگاهی داد.


به گزارش آچار به نقل از ایسنا، روح الله استیری با اشاره به تسهیلات توانمندسازی به دو هزار و ۵۰۰ شرکت دانش بنیان، اضافه کرد: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بعد از اعتمادسازی درباب محصولات ایران ساخت، در گام بعدی به سمت ایجاد بازار جهانی برای شرکت های دانش بنیان با توانمندی صادراتی حرکت کرد و در این راستا با ارائه خدمات مختلف در تلاش بود تا توانمندی ها و ظرفیت های صادراتی شرکت ها را ارتقا دهد.
وی، ارائه چهار هزار خدمت توانمندسازی صادراتی به شرکت های دانش بنیان را همچون این خدمات دانست و اشاره کرد: در این طرح، ۲ هزار و ۵۰۰ شرکت توانستند از این خدمات بهره ببرند و به بازارهای جهانی راه یابند.
استیری درباره ارائه این خدمت به متقاضیان، توضیح داد: خدمات توانمندسازی صادرات عموما به شرکت هایی ارائه می شود که ظرفیت صادراتی مطلوبی دارند و محصولات تولیدی آنها از نظر کیفیت و کمیت در سطح استانداردهای جهانی تولید می شوند.
بگفته وی، برای پشتیبانی از این دسته از شرکت های دانش‏ بنیان مبادرت به بررسی مشکلات و ضعف ‏های موجود بر سر راه کسب و کار بین‏ الملل و برای پشتیبانی از آنها برای ورود به بازارهای بین‏ المللی اقداماتی اجرایی شد.
مدیر دفتر کسب و کار بین المللی مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری افزود: در این راه سعی کردیم این کار با مشارکت بخش دولتی و خصوصی، حمایت های مشروط، زمان دار و هدفمند برای ایجاد زیرساخت های لازم جهت تسهیل پروسه صادرات و کسب و کار بین المللی شرکت های دانش بنیان صورت گیرد.
منبع:

1399/02/06
14:18:14
5.0 / 5
3065
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار