سامانه های آنلاین صادرات فناوری ایجاد می شود

سامانه های آنلاین صادرات فناوری ایجاد می شود رئیس مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از طریق اندازی سامانه آنلاین صادرات محصولات و كالاهای دانش بنیان اطلاع داد.


به گزارش آچار به نقل از ایسنا، مهدی قلعه نوی با اشاره به راه اندازی سامانه آنلاین صادرات محصولات دانش بنیان اظهار داشت: ایجاد این سامانه برای بازار کشورهای همسایه و کشورهای در حال توسعه آفریقایی است که می تواند توسعه بازار جهانی زیست بوم فناوری و نوآوری کشور را به دنبال داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه راه اندازی این سامانه با مشارکت بخش خصوصی و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است، خاطرنشان کرد: توسعه بازار محصولات دانش بنیان را به صورت جدی در دستور کار داریم و تا کنون در این راه گام های قابل توجهی برداشتیم، بگونه ای که تا امروز چهار هزار خدمت برای توانمندسازی و توسعه بازار به ۲۵۰۰ شرکت دانش بنیان عرضه شده است.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، قلعه نوی با اشاره به ظرفیت صادراتی شرکت های دانش بنیان، تصریح کرد: بر این اساس تلاش می نماییم که بازار صادراتی این شرکت ها را علیرغم وجود موانعی چون بیماری کرونا ویروس و تحریم ها بیشتر توسعه دهیم.
منبع:

1399/03/31
15:25:14
5.0 / 5
2103
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار