سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت:

۱۸ درصد GDP كشور متعلق به اصناف است

۱۸ درصد GDP كشور متعلق به اصناف است به گزارش آچار سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت با اشاره به اینكه ۱۸ درصد GDP كشور متعلق به اصناف است، اظهار داشت: تكرار و تعدد تخلفات صنفی صدمه جدی به اقتصاد كشور است و حتما با آن برخورد قانونی می شود.به گزارش آچار به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا کلامی در جلسه هم اندیشی بررسی مسائل و مشکلات تشکلهای صنفی استان گلستان تصریح کرد: سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت معدن و تجارت اظهار داشت: ۱۸ درصد GDP کشور به اصناف اختصاص دارد و اصناف نقش چشم گیر و سهم بالایی در اقتصاد کشور دارند. با عنایت به این جایگاه و نقش مؤثر اصناف در اقتصاد کشورمان این بخش نیازمند توجه ویژه ای است.
وی تصریح کرد: یکی از مهمترین حلقه هایی که در جنگ اقتصادی به کشور کمک می کنند حوزه صنفی است.
دبیر ستاد تنظیم بازار کشور اظهار داشت: بعضی از کسبه در گذشته روی کالاهای خرید قدیم و جدید خود برچسب می زدند و مطابق فاکتور خرید و دریافت سود قانونی کالای خویش را به فروش می رساندند ولی امروز کمتر شاهد اتفاقاتی از این دست هستیم.
کلامی افزود: تکرار و تعدد تخلفات صنفی صدمه جدی به اقتصاد کشور است و حتما با آن برخورد قانونی می شود.
سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت معدن و تجارت خاطرنشان کرد: فرهنگ اسلامی و شرعی ما حکم می کند که در حق هم اجحاف نکنیم و از انجام تخلفات در عرضه کالا، گرانفروشی و…، به جد پرهیز نماییم.


منبع:

1399/05/17
21:23:16
5.0 / 5
2051
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار