براساس آخرین ارزیابی صورت گرفته از اوضاع كیفی خودروها:

باكیفیت ترین وانت ها، 3 ستاره اند

باكیفیت ترین وانت ها، 3 ستاره اند آچار: آخرین ارزیابی صورت گرفته از طرف شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران(ISQI)، در مرداد ماه جهت بررسی وضعیت كیفیت گروه وانت های تولیدی داخل نشان میدهد كه این وانت ها بین یك تا سه ستاره كیفی كسب كرده اند و وانت بالاتر از سه ستاره نداریم.


به گزارش آچار به نقل از ایسنا، برمبنای ارزیابی صورت گرفته، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی در سطح قیمتی یک گروه وانت ها، سه ستاره کیفی از پنج ستاره را کسب کرده است.
در گروه قیمتی دو نیز وانت نیسان ریچ، وانت مزدا کارا ۲۰۰۰ تک کابین، وانت مزدا کارا ۲۰۰۰ دوکابین تیپ ۳ و سایپا، توانسته اند در این ارزیابی سه ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.
در همین سطح قیمتی وانت آریسان و وانت مزدا کارا ۲۰۰۰ دوکابین دو سه از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص داده اند.
همچون ارزیابی ماه های گذشته، همچنان پایین ترین سطح کیفی در تولید وانت ها متعلق به وانت نیسان (تک سوز و دوگانه سوز) در سطح قیمتی دو است که توانسته اند تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را در این ارزیابی کسب کنند.
علاوه براین در همین گروه قیمتی، وانت آریسان و وانت مزدا کارا ۲۰۰۰ دوکابین دو ستاره کیفی را به خود اختصاص داده اند.
بر طبق این گزارش، تولیدات وانت در مقایسه در خردادماه سال جاری در مقایسه با گزارش های کیفی در سال قبل نشان میدهد که مدت هاست که هیچ وانتی بیش از سه ستاره کیفی را دریافت نکرده است و در این ارزشیابی مشخص شده است که کیفیت خودرو های سواری تولیدی در کشور ثابت مانده است.
منبع:

1399/06/27
22:38:45
5.0 / 5
1836
تگهای خبر: ارز , استاندارد , تولید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار