عضو هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی:

خودروی شاهین بالاتر از متوسط جهانی است

خودروی شاهین بالاتر از متوسط جهانی است به گزارش آچار عضو هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی اظهار داشت: خودروی شاهین قابل رقابت با محصولات خارجی است و این خودرو افتخار ملی به حساب می آید.به گزارش آچار به نقل از مهر به نقل از سایپا، محمدرضا سعادت درباره خودرو شاهین و اینکه این خودرو تا چه حد می تواند بر بازار خودرو اثر بگذارد، تصریح کرد: گروه خودروسازی سایپا خودرویی را طراحی و تولید کرده که از جنبه های مختلف فنی و ظاهری، مناسب می باشد و می تواند خودروی محبوب خانواده های ایرانی باشد.
عضو هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی اضافه کرد: بررسی خودرو شاهین نشان داده است که این خودرو نسبت به محصولات متوسط جهانی سطح بالاتری دارد و در خاورمیانه و منطقه هم می تواند جایگاه خوبی به دست بیاورد.
وی تصریح کرد: من بعنوان یک ایرانی افتخار می کنم که گروه خودروسازی سایپا توانسته چنین خودرویی را طراحی و تولید نماید، این اتفاق بزرگی است که بایستی به نحو شایسته اطلاع رسانی شود.
سعادت افزود: شاهین از نظر تکنولوژی سطح بالایی دارد و تنها کمبود این خودرو برای رقابت در بازارهای جهانی، گیربکس اتوماتیک است. اگر سایپا بتواند گیربکس اتوماتیک شاهین را تولید نماید این خودرو به سرعت جایگاه خویش را در بازار داخلی و حتی خارجی پیدا می کند.
وی اظهار داشت: خودرو شاهین به جهت ایمنی و امنیت با خودرو های روز دنیا تفاوتی ندارد و این نکته بسیار مهمی است که باید رسانه ای شود تا همه متوجه تغییرات گسترده ای که در صنعت خودرو صورت گرفته شوند.
عضو هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی خاطرنشان کرد: باید توجه داشت موفقیتی که در طراحی و تولید خودروی شاهین به دست آمده، در سخت ترین شرایط کشور بوده است. صنعت خودرو با تحریم های پیچیده ای روبرو است که اگر همت مهندسان ایرانی نبود، این صنعت با چالش های جدی تری روبرو شده بود.
وی اظهار داشت: گروه خودروسازی سایپا توانمندی های زیادی دارد که می تواند از آن برای توسعه و ایجاد خودرو های جدید استفاده نماید.
عضو هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی تصریح کرد: شاهین می تواند با خودرو های خارجی رقابت کند چون که این خودرو در سطح بالای استانداردی طراحی و تولید شده است.


منبع:

1399/07/09
09:01:57
5.0 / 5
1280
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار