گرانترین میوه های بازار كدامند؟

گرانترین میوه های بازار كدامند؟ آناناس در صدر گرانترین میوه های بازار قرار دارد.


به گزارش آچار به نقل از ایسنا، برپایه نرخنامه کشف قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی در میدان مرکزی، آناناس کارتنی به قیمت هر کارتن ۷۰۰ تا ۹۰۰هزار تومان (هر کارتن شامل شش عدد آناناس)، انار کوهستان با قیمت ۱۵ تا ۲۱ هزارتومان، گلابی شاه میوه و بیروتی ۱۷ تا ۳۰هزار تومان، موز ۲۹ تا ۳۳ هزار تومان، به ۱۰ تا ۱۸هزار تومان، خرمالو کن ۱۳ تا ۲۰ هزار تومان، پرتقال ناول ۱۳ تا ۱۹هزار تومان به فروش می رسد که این اقلام با اعمال سود ۳۵درصدی در خرده فروشی ها به فروش می رسد.
برپایه مشاهدات میدانی از بعضی از خرده فروشی های تهران، آناناس با قیمت ۱۶۰ تا۱۸۰، نارگیل با قیمت ۳۵ تا ۴۴، موز ۳۸ تا ۴۳ هزارتومان، گلابی درجه یک ۲۸ تا ۳۸ هزار تومان، انار کوهستان ۲۷ تا ۳۵ هزارتومان و خرمالو ۲۵ تا ۳۴هزار تومان به ترتیب جزو گرانترین میوه های بازار به شمار می آیند.
گفتنی است، قیمت های ذکر شده حدودی و برای بعضی از خرده فروشی های سطح شهر تهران بوده و شامل همه میوه فروشی ها نمی گردد. امکان دارد در بعضی مناطق قیمت اقلام مذکور بیشتر یا کمتر باشد.
همینطور برپایه نرخ نامه میادین میوه و تره بار، گرانترین میوه های میادین به ترتیب موز با قیمت هر کیلوگرم ۲۲ هزار تومان، گلابی هر کیلوگرم ۱۷هزار و ۹۰۰تومان، ازگیل هر کیلوگرم ۱۳هزار و ۹۰۰تومان، خرمالو هر کیلو ۱۳هزار و ۵۰۰ تومان، انار ممتاز هر کیلو ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان، کیوی ممتاز هر کیلو ۱۲ هزار و ۹۰۰تومان، انگور شاهرودی هر کیلو ۱۲هزار و ۸۰۰تومان، انگور بی دانه و مهری هر کیلوگرم ۱۲هزار و ۵۰۰تومان، پرتقال تامسون جنوب هر کیلو ۱۲هزار و ۲۰۰تومان و بِه هر کیلوگرم ۱۲ هزار تومان است.
منبع:

1399/10/05
23:13:25
0.0 / 5
633
تگهای خبر: بازار , فروش , متر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار