میان گروه صنعتی ایران خودرو و دانشگاه علوم پزشكی اراك امضا شد

قرارداد تولید و تحویل ۲۰ دستگاه اتوبوس آمبولانس

قرارداد تولید و تحویل ۲۰ دستگاه اتوبوس آمبولانس قرارداد تولید و عرضه 20 دستگاه اتوبوس آمبولانس میان ایران خودرو دیزل و دانشگاه علوم پزشکی اراک به امضا رسید و تفاهم نامه تامین و نوسازی آمبولانس های ون با تاکید بر منابع داخلی نیز به امضای ایران خودرو و سازمان اورژانس کشور رسید.


به گزارش آچار به نقل از ایسنا، در مراسم انعقاد این قرارداد و تفاهم نامه که در سازمان اورژانس کشور انجام شد، فرشاد مقیمی-مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو- ضمن تاکید بر اجرای زودتر از موعد قرارداد، از آمادگی برای تجهیز اتوبوس های اورژانس آگاهی داده و اظهار داشت: برای تامین و نوسازی ناوگان ون برای اورژانس نیز آمادگی کامل داریم تا در دهه مبارک فجر، تفاهم نامه به قرارداد اجرائی تبدیل گشته و برنامه ریزی تولید ون آمبولانس در دستور کار قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه ایران خودرو دیزل طی یک سال اخیر تحولات مهمی را تجربه کرده، اظهار نمود: سهم بازار این شرکت در یک سال اخیر ۹۵ درصد رشد کرده و با احیای خط تولید اتوبوس بعد از ۹ سال توقف و ارائه محصول و خدمات زودتر از موعد، اعتماد مشتریان را جلب کرده است.
مقیمی ضمن اشاره به آمادگی تولید و تجهیز بیمارستان سیار، افزود: در وضعیت بحرانی با اقدامی جهادی، ۶۳ دستگاه آمبولانس را در اختیار ناوگان اورژانس کشور قرار داده ایم و فعالیت ها در این عرصه را با نگاه ساخت داخل و ارائه خدمت به مردم دنبال می نماییم. داخلی سازی و تامین آمبولانس بوسیله ایران خودرو دیزل صرفه جویی ارزی قابل توجهی به دنبال خواهد داشت؛ واردات هر دستگاه آمبولانس تیپ A حدود ۴۵ هزار دلار ارزبری دارد.

قرارداد تولید آمبولانس برای نخستین بار در کشور
همین طور پیرحسین کولیوند- رئیس سازمان اورژانس کشور- نیز در این مراسم، اظهار نمود: قرارداد تولید ۲۰ دستگاه اتوبوس آمبولانس امروز بین دانشگاه علوم پزشکی اراک و شرکت ایران خودرو دیزل منعقد شده و امیدوار هستیم با تامین سایر نیازها مانند بیمارستان های سیار، سی تی اسکن و اتاق عمل برای مناطق کم برخوردار یا بحران زده، با همکاری ایران خودرو دیزل، امکان ارائه خدمت بهتر و مدیریت بحران را فراهم نماییم.
وی ادامه داد: قرارداد برای تولید آمبولانس نیز برای اولین بار در کشور صورت می گیرد که اتکا به توانمندی داخلی، سبب خواهد شد تا محتاج کشورهای خارجی نباشیم.
شایان ذکر است، این قرارداد به امضای مدیرعامل ایران خودرو دیزل و رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک و تفاهم نامه تامین و نوسازی ون اورژانس نیز به امضای مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و رئیس سازمان اورژانس کشور رسید.
برمبنای قرارداد منعقد شده، ایران خودرو دیزل سال آینده، ۲۰ دستگاه اتوبوس آمبولانس را ساخته و در اختیار سازمان اورژانس کشور قرار خواهد داد.1399/11/14
22:49:12
0.0 / 5
353
تگهای خبر: ارز , بازار , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار