امضای قرارداد راه اندازی كارخانه تولید آهك و دولومیت باتام ایران خودرو

امضای قرارداد راه اندازی كارخانه تولید آهك و دولومیت باتام ایران خودرو آچار: قرارداد پروژه بزرگ راه اندازی فاز سوم کوره های پخت آهک و دولومیت بین شرکت تام و شرکت فولاد سنگ مبارکه اصفهان منعقد شد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از ایکوپرس، قرارداد پروژه بزرگ «احداث فاز سوم کوره های پخت آهک و دولومیت» بین شرکت تام و شرکت فولاد سنگ مبارکه اصفهان منعقد شد. با اجرای این پروژه، بزرگ ترین کارخانه تولید آهک و دولومیت کشور، در محل کارخانه فولاد سنگ (معدن حوض ماهی مبارکه) راه اندازی خواهد شد.
مدت زمان اجرای این پروژه ۲۴ ماه است و طی آن ظرفیت تولید ۱۲۰۰ تن آهک و دولومیت در روز برمبنای تکنولوژی کوره های PFR به ظرفیت فعلی این کارخانه اضافه خواهد شد. محصول خروجی این کوره ها بعنوان مواد اولیه تولید، برای ذوب فولاد در کارخانه فولاد مبارکه و سایر کارخانجات ذوب فولاد مورد استفاده قرار می گیرد.
شرکت تام از اوایل تابستان ۹۹ در مراحل پیش ارزیابی این مناقصه حضور پیدا کرد و ضمن مذاکره با شرکت های تکنولوژ دراین زمینه، آماده رقابت با ۱۵ شرکت صاحب نام معدنی دیگر برای حضور در این مناقصه بزرگ شد. بعد از تهیه و ارائه پیشنهاد در انتهای پاییز ۹۹ و بعد از بررسی فنی پیشنهادات توسط کارفرما، پیشنهاد شرکت تام به همراه چهار شرکت دیگر واجد شرایط لازم برای بازگشایی پاکات مالی شناخته شد که البته در این بین، بالاترین امتیاز فنی به پیشنهاد شرکت تام تعلق گرفت. نهایتاً باتوجه به بهینه سازی های انجام شده در طرح، بهترین قیمت پیشنهادی هم متعلق به شرکت تام بود. پس در بهمن ماه ۹۹ شرکت تام بعنوان برنده مناقصه برگزیده شد.
سرانجام بعد از انجام مذاکرات فشرده با کارفرمای این طرح، قرارداد پروژه مذکور با حضور مدیران ارشد شرکت های تام و فولاد سنگ مبارکه اصفهان به امضا رسید و اکنون شروع آن به شرکت تام ابلاغ گردیده است.
با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های شرکت تام، بخش بزرگی از تجهیزات مورد نیاز این پروژه در داخل کشور طراحی و ساخته خواهد شد.


منبع:

1400/02/12
23:13:17
0.0 / 5
380
تگهای خبر: ارز , تكنولوژی , تولید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار