نماینده مردم تبریز، اسكو و آذرشهر در مجلس:

دولت عامل گرانی و كمبود سیمان است

دولت عامل گرانی و كمبود سیمان است به گزارش آچار نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس دلیل اصلی مشکلات توزیع سیمان و بازار سیاه بوجود آمده را سوء مدیریت دولت عنوان نمود و اظهار داشت: دولت عامل گرانی و بازار سیاه سیمان است.به گزارش آچار به نقل از مهر، محمدحسین فرهنگی اظهار نمود: عمده مشکل سیمان در ارتباط با سیاستگذاری های دولت، برنامه ها و ایجاد اختلال در کارها به علت سو مدیریت و باز نکردن بعضی از مسیرها است.
وی اضافه کرد: سال ها است که فریاد می زنیم عملیات اجرایی نفلین سینیت سراب را هر چه زودتر شروع کنید؛ چون که اگر این اتفاق بیافتد به قدری سیمان تولید خواهد شد که علاوه بر رفع نیاز داخل بخش قابل توجهی از محصول قابل صادرات خواهد بود.
فرهنگی در عین حال تصریح کرد: اگر نفلین سینیت سراب اجرایی شود میتوان مصرف های جدیدی برای سیمان مثل راه اندازی جاده های سیمانی و نظایر آنکه در کشورهای پیشرفته دنیا معمول است، تعریف کرد.
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس افزود: این مساله چندبار در کمیسیون صنایع مجلس مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفته است؛ نیکزاد بعنوان نایب رییس مجلس هم جلساتی برای حل این مشکل ترتیب داده اند؛ اما با عنایت به سستی و کندی عملکردی که در دولت وجود دارد اتفاق عملی خاصی در این ارتباط نمی افتد.
وی متذکر شد: گویی باید در این مورد هم چشم به دولت آینده بدوزیم تا اداره امور را به دست گیرد و سروسامانی هم به اوضاع آشفته سیمان بدهد.


منبع:

1400/03/08
23:08:57
0.0 / 5
244
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار