تشکیل هیاتی در کمیسیون اقتصادی برای پیگیری ماجرای دپوی دارو و کالاهای فاسدشدنی در گمرک

تشکیل هیاتی در کمیسیون اقتصادی برای پیگیری ماجرای دپوی دارو و کالاهای فاسدشدنی در گمرک آچار: سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تشکیل هیاتی برای پیگیری ماجرای دپوی دارو و کالاهای فاسدشدنی در گمرک شد.


غلامرضا مرحبا در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون اقتصادی اظهار داشت: در این نشست طرح استفساریه تبصره یک ماده ۲۲ قانون نظام صنفی مصوبه سال ۹۲ در رابطه با اصلاح قانون استفاده مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: علاوه بر طرح مالیات بر عایدی سرمایه بررسی و بند یک آن تصویب گردید. این طرح اصلاح قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان و قسمتی از قانون مالیات های مستقیم است؛ قرار شد در ارتباط با این طرح مذاکراتی هم با وزیر اقتصاد داشته باشیم و با تجمیع اقداماتی که در کمیسیون صورت گرفته و کارهای صورت گرفته در دولت طرحی یکدست و جامع تصویب شود.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی در آخر اظهار داشت: به دنبال تذکرات تعدادی از نمایندگان درباره کالاهای دپو شده در گمرک، رئیس مجلس ماموریتی به کمیسیون اقتصادی برای پیگیری این مساله داد. امروز هیئتی سه نفره برای پیگیری ماجرای دپوی دارو و کالاهای فاسدشدنی تشکیل شد تا بازدیدی از گمرکاتی انجام دهد که از آن مبدا کالاهای فاسد شدنی و دارو وارد کشور می شود. گزارش این هیات به مجلس تقدیم می شود.
منبع:

1400/06/22
10:53:17
0.0 / 5
221
تگهای خبر: اقتصاد , فروش , كالا , گمرك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار