بروز بودن تعهدات سبب جلب اعتماد مشتریان سایپا می شود

بروز بودن تعهدات سبب جلب اعتماد مشتریان سایپا می شود یک فعال حوزه قطعه سازی ضمن تحسین صفر شدن تعهدات معوق سایپا، این مساله را سبب جلب اعتماد هرچه بیشتر مشتریان این گروه خودروسازی دانست.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، محمدرضا نجفی منش گفت: در وضعیت حاکم بر وضعیت اقتصادی کشور، نخبه ترین افراد جهان در زمینه های اقتصادی هم به ایران بیایند، نمی توانند همانند فعالان اقتصادی و تولیدی کشور به کسب وکار و تولید بپردازند. چونکه قیمت تولید و هزینه های سربار در کشور سبب آن می شود که تولید خیلی از کالاها مقرون به صرفه نباشد.
وی با اشاره به این که صنعت خودروی کشور نیز یکی از صنایع مهم و باارزش کشور است که گرفتار مشکلات عدیده ای در بسیاری موارد شده است، اضافه کرد: در صورت عدم توجه به مشکلات این صنعت، آینده نامعلومی برای آن وجود خواهد داشت بطوریکه این مشکلات سبب شد که خوردوسازان طی سال قبل گرفتار تعهدات معوق فراوانی شوند. هرچند که خوشبختانه با کوشش های صورت گرفته امروز بر آن فائق آمدند.
نجفی منش افزود: دو مشکل اساسی صنعت خودرو هم اکنون قیمت گذاری دستوری خودرو و دخالت در مدیریت این شرکت هاست که متاسفانه تمامی مسائل این شرکتها را تحت تاثیر قرار داده است و اگر این ۲ مشکل اساسی و ریشه ای حل شود، نه فقط کمبودی نخواهیم داشت بلکه با قدرت بیشتری می توانیم به جلو حرکت نماییم.
نجفی منش با اشاره به لزوم جلب اعتماد مشتریان اظهار داشت: این در حالیست که ما در وضعیت سخت تحریمی می بایست به جلب هرچه بیشتر اعتماد مصرف کنندگان روی بیاوریم و همین عامل سبب خواهد شد که بر مشکلات گوناگون فائق آییم.
این فعال قطعه ساز اشاره کرد: همانطور که می دانیم تعهدات معوق گروه خودروسازی سایپا طی مدت گذشته به صفر رسیده است که این خود اقدام مهمی است و باید این نوع هماهنگی بین اجزاء تولید خودرو را تقویت بخشیم.
نجفی منش اشاره کرد: طی مدت گذشته، شرکت های تولید کننده قطعات خودرو کشور با وجود همه تنگناهای اقتصادی و با وجود داشتن بدهی های گوناگون از خودروسازان، دوشادوش آنها به تولید ادامه دادند تا از خاموش شدن چراغ تولید خودرو در کشور جلوگیری نمایند.
وی اشاره کرد: این زنجیره باارزش به هم پیوسته در صورت همپوشانی و حمایت تمامی اجزا می تواند به پیشرفت های مهمی نائل شود تا سبب سرافرازی کشور عزیزمان شود و از طرف دیگر نیز موجب خرسندی و بهره مندی مشتریان از آن شود.
نجفی منش در آخر اشاره کرد: امید است که با تصمیم گیری های بزرگ و کارشناسانه بتوان به روزهای اوج صنعت خودرو و قطعه سازی کشور بازگشت و شاهد موفقیت های بیش از پیش تولیدکنندگان خودرو و انبساط خاطر مشتریان شویم.

1400/07/03
18:05:45
0.0 / 5
222
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , تحریم , تقویت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار