تورهای فناوری در نمایشگاه نانو از ۹ مهر

تورهای فناوری در نمایشگاه نانو از ۹ مهر آچار: از طرف گروه ترویج و فرهنگ سازی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو تورهای فناوری در ایام نمایشگاه فناوری نانو با هدف آشنا کردن مخاطبان با توانمندی های نانویی شرکتها انجام می شود.


به گزارش آچار به نقل از ایسنا، تورهای فناوری از مؤثرترین برنامه ها در جهت توسعه فناوری محسوب می شوند که اهدافی از قبیل آشنایی دانشجویان، اعضای هیئت علمی و مسئولین دانشگاهی با توانمندی های علمی کشور در حوزه فناوری نانو، آشنایی دانشجویان و اساتید با ستاد نانو، اهداف، سیاست ها و حمایت های آن، ایجاد و تقویت روحیه امید و خودباوری در جامعه بخصوص در بین نسل جوان و دانشجویان، جذب مشارکت نهادهای ترویجی در برگزاری تورهای علمی امیدبخش، ایجاد بستر مناسب تعامل میان دانشجویان و اساتید با فناوران صنایع و شرکتهای فناور، ایجاد انگیزه در دانشجویان برای ورود به حوزه نانو، ترویج و توسعه ملموس فناوری نانو، مشاهده و معرفی دستاوردهای کشور در حوزه فناوری نانو را دنبال می کنند.
ازاین رو با عنایت به استقبال از تورهای فناورانه در نمایشگاه های فناوری نانو سالهای گذشته، این تورها در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو با هدف آشنایی بیشتر مدیران و کارشناسان صنایع مختلف کشور با توانمندی های نانویی ایران برگزار می شود.
مخاطبان این تورها اعضای هیئت علمی، اساتید و مسؤلان دانشگاهی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی با رشته تحصیلی فناوری نانو یا رساله در رابطه با نانو، دانشجویان تحصیلات تکمیلی با رشته در رابطه با فناوری نانو و علاقه مندان حوزه فناوری نانو است.
هر تور شامل بخش نمایشگاه گردی است که در آن به معرفی برنامه های ستاد نانو و حمایت های آن، آشنایی با شرکت ها، محصولات و تجاری سازی فناوری نانو، توانمندی های فناوری نانوی ایران، اجرای آزمایش های ساده با محصولات موجود در غرفه ها و توضیح علمی و فنی محصولات توسط مدرسان و کارشناسان مربوطه پرداخته خواهد شد.
به نقل از ستاد نانو، این برنامه از جانب گروه ترویج و فرهنگ سازی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و بنیاد آموزش فناوری نانو، در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو از ۹ تا ۱۲ مهرماه اجرا می شود.1401/07/05
13:59:20
0.0 / 5
167
تگهای خبر: تقویت , شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار