مدیر روابط عمومی شورای رقابت اعلام كرد؛

شورای رقابت مسئول بازار خودرو است

شورای رقابت مسئول بازار خودرو است آچار: به گزارش آچار، مدیر روابط عمومی شورای رقابت اظهار داشت: شورای رقابت حالا مسئول بازار خودرو است و وزیر صمت به همین دلیل اشاره به مسئولیت این شورا در سامانه یکپارچه داشته است.به گزارش آچار به نقل از مهر، با شروع زمزمه فعالیت مجدد سامانه یکپارچه خودرو و بعد از اظهارات وزیر صمت درباب مسئولیت این سامانه و واکنش ها سپهر توکلی مدیر روابط عمومی شورای رقابت در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به انتظار برای گشایش سامانه در آینده نزدیک گفت: به همت دستگاه های مختلف و البته دیگر شاخصهای اقتصادی حالا عرضه در نقطه پیش بینی شده قرار دارد و این مساله سبب آرامش بازار خودرو است.
مدیر روابط عمومی شورای رقابت در ادامه اشاره کرد: متأسفانه برخی اظهار نظرها و سو تعابیر ناخواسته به بازار لطمه می زند.
توکلی درباره ی اظهارات وزیر صمت در مورد مسؤلیت شورای رقابت در مدیریت سامانه یکپارچه، اظهار داشت: در این خصوص بارها تاکید گردیده است که سامانه یک کار جمعی است. شورای رقابت حالا مسئول بازار خودرو است و وزیر صمت هم بنا بر این اشاره به مسئولیت این شورا در سامانه داشته است.
وی با تکذیب نقل قول های تند و خارج از توازن در نقد سخنان وزیر صمت، اضافه کرد: سامانه یکپارچه در دستورالعمل ۵۴۳ شورا پیش بینی شده و وظایف اجرا از طرف شورا به یکی از معاونت های وزارت صمت که تجربه مهم پروسه قرعه کشی خودرو را داشته واگذار شده است.


منبع:

1402/07/02
19:56:00
0.0 / 5
227
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , خودرو , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار