امسال پول واریز کنید، اسفند 1403 شاهین بگیرید!

امسال پول واریز کنید، اسفند 1403 شاهین بگیرید! آچار: شرکت سایپا برای متقاضیان شاهین اتوماتیک در حالی پیامک واریز وجه ارسال کرده که مقرر است هفته چهارم اسفند 1403 خودرویشان را تحویل بگیرند.به گزارش آچار به نقل از مهر ‬ به نقل‬ از‬ صدا‬ و‬ سیما، ‬ از سال قبل تا حالا در سامانه یکپارچه فروش خودرو ۲ مرحله فروش‏ برگزار شده است. در مرحله اول زمان تحویل خودرو ها امسال یا بهار ۱۴۰۳ بود، در مرحله دوم هم برای آن دسته از متقاضیان خودرو فرسوده و طرح جوانی جمعیت زمان تحویل ۱۴۰۲ بود اما برای برخی متقاضیان عادی زمان تحویل خودروهایشان زمستان ۱۴۰۳ شد.
در این روند اجرای فروش خودرو در سامانه برخی اتفاقات رخ داد؛ در مرحله اول امکان ویرایش برقرار شد و همه متقاضیانی که زمان تحویل خودرویشان سال ۱۴۰۳ بود، می توانستند در زمان ویرایش با تغییر مدل خودرو، زمان تحویل را تغییر دهند.
اردیبهشت امسال آقای مهدی تقدسی در گفتگو با خبرنگار گروه صنعت خبرگزاری صدا و سیما، اظهار داشته بود: مقرر است هر متقاضی که اولویت بندی دریافت خودروی آن سال ۱۴۰۳ اعلام شده، بتوانند در سه اولویت متفاوت، سه خودرو انتخاب و در سال ۱۴۰۲ خودروی خودرا دریافت کند.
وی اضافه کرد: پس از آن که همه متقاضیان انتخاب خودرا انجام دادند، سایت بسته و برمبنای اولویت بندی متقاضی، پالایش اطلاعات آنها انجام و ترتیب تحویل خودرو در سال ۱۴۰۲ مشخص خواهد شد.
مرحله دوم در خردادماه برگزار شد؛ زمان ویرایش این مرحله نیز شهریور ماه بود نکته اینجاست که برای ویرایش مرحله دوم فقط برای ۲ خودروساز امکان ویرایش خودرو فراهم شده بود.
مدیر سامانه یکپارچه اختصاص خودرو، شهریور ماه ۱۴۰۲ و در زمان ویرایش اطلاعات خودرو در مرحله دوم در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار گروه صنعت خبرگزاری صداوسیما‏، اظهار داشته بود: بعد از اتمام زمان ویرایش در سامانه یکپارچه فروش خودرو، اسامی به خودروسازان اعلام و فراخوان واریز وجه به متقاضیان ارسال شد.
مهدی تقدسی افزود: این خودرو ها برمبنای اولویت قبل و برمبنای فراخوان خودروساز و تحویل فوق العاده ۳ ماهه در نظر گرفته شده است.
حال که خبری از ثبت نام مرحله سوم نیست، اتفاق دیگری افتاده است؛ از بامداد روز گذشته شرکت سایپا برای متقاضیان خودرو شاهین اتوماتیک که موعد تحویلشان زمستان سال ۱۴۰۳ است، پیامک تکمیل ۲۹۰ میلیون تومان وجه فرستاده است. آنطور که در فرم تکمیل وجه این دسته از متقاضیان آمده ‏، موعد تحویل خودروی آنها هفته چهارم اسفند ۱۴۰۳ درج شده است. شرکت سایپا تنها ۳ روز مهلت برای تکمیل وجه گذاشته است.
پرداخت این مبلغ بصورت علی الحساب است و قیمت نهایی خودرو در زمان ارسال دعوت نامه مشخص می شود.
نکته عجیب ماجرا این که سایپا در تحویل خودروی شاهین تأخیر بیش از سه ماهه دارد این در حالیست که وجه آنرا از اردیبهشت ماه دریافت کرده است. این مساله هم موجب گلایه شمار زیادی از متقاضیان شده است.


منبع:

1402/07/04
13:57:12
0.0 / 5
199
تگهای خبر: خودرو , سایت , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار