باز هم اخطار نسبت به خشكشویی های اینترنتی

باز هم اخطار نسبت به خشكشویی های اینترنتی آچار: رئیس اتحادیه خشك شویی و لباسشویی مجددا نسبت به استفاده از خدمات خشك شویی های اینترنتی و به اصطلاح آنلاین اخطار داد و خاطرنشان كرد كه این واحدها فقط یك واسطه هستند و بهداشت و كیفیت را رعایت نمی كنند.


ابوالفضل رجب زاده در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط واحدهای صنفی خشك شویی اظهار نمود: صنف خشك شویی در ركود به سر می برد و كاری از جانب مشتری ها به واحدهای صنفی سپرده نمی گردد.
وی ادامه داد: در زمانی كه كسب وكار با افت مواجه شود، میزان خرید مواد شوینده كاسته می شود و از جانب دیگر افزایش قیمت ارز بخصوص دلار قیمت مواد شوینده را افزایش داده كه در نهایت این مسائل منجر شده میزان خرید مواد شوینده و داروهای كمكی شستشو به شدت كاهش یابد.
به گفته رجب زاده، تعمیر و قطعات دستگاه های مورد استفاده در واحدهای صنفی با افزایش قیمت روبرو بوده كه در بازار فعلی، شرایط به گونه ای رقم خورده كه تعداد قابل توجهی از واحدهای صنفی با افت فعالیت و تعطیلی رو به رو شده اند.
رئیس اتحادیه خشك شویی و لباسشویی، ارتقای فناوری تولید ماشین های لباسشویی و اتوهای خانگی را در افت رجوع مردم به واحدهای خشك شویی را بی تأثیر دانست و اظهار داشت: شرایط اقتصادی و كاهش قدرت خرید مردم در میزان رجوع افراد به واحدهای خشك شویی بسیار تأثیرگذار است و میزان فعالیت واحدهای خدماتی همچون خشك شویی ارتباط مستقیم با میزان درآمد و هزینه خانواده ها دارد.
وی در پاسخ به این سؤال كه آیا ورود فناوری و فضای مجازی به صنف خشك شویی بر فعالیت واحدهای صنفی تأثیرگذار بوده است، بیان كرد: فعالیت چنین واحدهایی مورد قبول اتحادیه نیست و فضای مجازی و خدمات خشك شویی بر پایه فضای مجازی كمك خاصی به این صنف نداشته و مشكلاتی را به دنبال داشته است.
رجب زاده خاطرنشان كرد: اغلب خشك شویی های آنلاین بدون واحدهای صنفی فعالیت می نمایند و فقط یك واسطه هستند كه جنس را از مشتری دریافت و برای دریافت سود بیشتر، اجناس را در اختیار واحدهای بدون جواز كسب قرار می دهند.
او اضافه كرد: حجم قابل توجهی از خدمات خشك شویی های آنلاین بدون كیفیت هستند و در اصطلاح اجناس فقط آب شور می شوند.
رئیس اتحادیه خشك شویی و لباسشویی خاطرنشان كرد: نرخ مصوب برای خدمات خشكشویی در سال قبل افزایش یافت كه این نرخ برای هفت قلم كالای معمولی است و مابقی اجناس به صورت توافقی بین مشتری و واحد صنفی تعیین قیمت می گردد و در صورت اعتراض مشتری، اتحادیه در مورد قیمت، نظر كارشناسی عرضه خواهد نمود.1397/03/21
14:38:12
5.0 / 5
5653
تگهای خبر: خدمات , خرید , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار