دبیر قرارگاه حمایت از كالای ایرانی:

چاره ای جز پشتیبانی از كالاهای ایرانی نداریم

چاره ای جز پشتیبانی از كالاهای ایرانی نداریم آچار: دبیر قرارگاه پشتیبانی از كالای ایرانی، با تاكید بر اینكه چاره ای جز پشتیبانی از كالای ایرانی در كشور وجود ندارد، اظهار داشت: بازار كشور به افرادی مانند شهدای حرم نیاز دارد.


به گزارش آچار به نقل از مهر، غلامرضا حسن پور در حاشیه افتتاح جشنواره كالاهای ایرانی از طرف اتاق اصناف در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پشتیبانی از كالای ایرانی امروز به یك لزوم در اقتصاد ایران تبدیل گشته است؛ اما باید توجه داشت كه حالا كشور نیاز به غیورمردانی دارد كه بازار را حمایت كنند؛ این در شرایطی است كه همانطور كه شهدای حرم امنیت را برای ما به دست آورده اند، بازار را باز باید جوانان متدین در دست گیرند.
دبیر قرارگاه پشتیبانی از كالاهای ایرانی اضافه كرد: قرارگاه پشتیبانی از كالای ایرانی در سازمان بسیج كشور، برای پشتیبانی از تولید كالاهای ایرانی به وجود آمده است؛ این در شرایطی است كه الان باید امنیت بازار را با كمك جوانان متدین به دست آوریم و آنها بتوانند بازار را در اختیار خود گیرند و حمایت كنند.
وی اشاره كرد: بسیجی فردی است كه منافع ملی كشور را در اولویت امور خود قرار می دهد، حال فرق ندارد كه از چه قومیتی بوده و یا چه قیافه ای داشته باشد؛ البته حالا فعالیت های اقتصادی در فضای مجازی و در فروشگاه های اینترنتی كه به دست همین جوانان احداث شده، شرایط مناسبی را فراهم آورده كه باید همه دغدغه مندان كشور در این زمینه آنها را یاری رسانند.
حسن پور اشاره كرد: ما باز باید فضایی احداث نماییم تا كالاهای ایرانی در آن معرفی شوند؛ بدین منظور كارگروه هایی برای پشتیبانی از كالای ایرانی به وجود آمده است كه امیدواریم بتوانیم در آنجا تولید كنندگان ایرانی را دور هم جمع نماییم و حتی مشاغل خانگی باز در این فضا ورود كنند؛ در این میان، هر جوانی كه طرح یا ایده ای داشته باشد می تواند آنرا در این كارگروه عرضه نماید.
رئیس بسیج اصناف و بازرگانان گفت: ما معتقدیم كه در شرایط فعلی كشور باید به سوژه صادرات بیشتر از پیش اهمیت داده شود و افسران اقتصادی كشور باید در این زمینه ورود كنند.
همچنین محمد جعفر بیگی، مدیر برگزاری این نمایشگاه باز گفت: نمایشگاه جهیزیه ایرانی از هفدهم تا بیست و یكم دیماه در مصلی تهران در حال برگزاری است و در آن، كالاهای ۱۰۰ درصد ایرانی عرضه می شود؛ این در شرایطی است كه خیلی از كالاهایی كه در این نمایشگاه عرضه می شوند دارای تخفیف ۲۰ تا ۲۵ درصدی هستند و برخی كالاها بر طبق قراردادی كه با یك بانك عامل منعقد شده است به صورت اقساط ۳۶ ماهه تا سقف ۲۰ میلیون تومان بدون پیش پرداخت عرضه میگردد.
وی افزود: در امتداد منویات مقام معظم رهبری و با هدف ترویج فرهنگ ازدواج آسان، پشتیبانی از كالای ایرانی و جهاد اقتصادی در مقابله با نیرنگ های دشمنان ایران اسلامی، تصمیم به برگزاری این نمایشگاه گرفتیم و امیدواریم با استقبال پرشور جوانان مواجه شویم.
وی اضافه كرد: یكی از راهكار های اقتصادی برای كمك به ازدواج آسان، عرضه مستقیم اجناس و لوازم زندگی برای جوانان و مخاطبین است كه در این راستا، بیشتر از 100 شركت تولیدی و خدماتی با محصولات ایرانی و قیمت بسیار مناسب در این نمایشگاه، به عرضه تولیدات و خدمات خود می پردازند.

1397/10/19
14:15:02
5.0 / 5
5493
تگهای خبر: اقتصاد , اینترنت , بازار , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار