دلار ارزان گردید

دلار ارزان گردید به گزارش آچار نرخ خرید دلار در بانك ها نسبت به هفته گذشته با كاهش همراه بود.به گزارش آچار به نقل از ایسنا، نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانك ها كه مجوز آن در نیمه نخست امسال از جانب بانك مركزی به بانك ها داده شد، پنج شنبه هفته گذشته ۱۱ هزار و ۴۸۵ تومان بود كه بانك ها امروز (۲۹ دی) نرخ خرید دلار را حدود ۱۵۰ تومان كاهش داده و به ۱۱ هزار و ۳۳۴ تومان رساندند.

از سوی دیگر نرخ خرید یورو در بانك ها هم امروز با كاهش همراه بود؛ به صورتی كه قیمت خرید هر یورو در پنج شنبه هفته گذشته ۱۳ هزار و ۷۴ تومان بود و امروز به ۱۲ هزار و ۹۲۶ تومان رسیده است.

بانك ها امروز هر پوند انگلیس را هم با كاهش نسبت به پنج شنبه ۱۴ هزار و ۵۸۱ تومان خریدند.

شعب ارزی بانك های تجارت، سامان، ملی، ملت و پارسیان همینطور می توانند ارز مسافرتی را تا سقف ۵۰۰ یورو برای كشورهای همسایه و مشترك المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو برای سایر كشورها در صورت كامل بودن مدارك مسافران بفروشند.

نرخ فروش هر یورو مسافرتی در شعب ارزی بانك های عامل هم امروز ۱۳ هزار و ۲۷۵ تومان است كه با احتساب كارمزد بانك عامل و بانك مركزی به حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد.

براساس اعلام بانك مركزی ایران، تا ساعت ۱۲ امروز نرخ خرید و فروش دلار در بازار آزاد با كاهش همراه بوده و هر دلار آمریكا در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان فروخته و ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان خریداری می گردد.

همچنین نرخ فروش هر یورو در بازار آزاد تا ساعت ۱۲ امروز ۱۳ هزار و ۲۵۰ تومان و قیمت خرید آن ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان است.

همچنین بر مبنای اعلام صرافی ها، امروز هر لیر تركیه ۲۱۰۰ تومان، درهم امارات ۳۱۰۰ تومان و پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان است.
1397/10/29
14:43:43
5.0 / 5
5571
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , تجارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار