همكاری سازمان زمین شناسی با بخش خصوصی در زمینه خدمات آزمایشگاه

همكاری سازمان زمین شناسی با بخش خصوصی در زمینه خدمات آزمایشگاه به گزارش آچار سازمان زمین شناسی در حاشیه دوازدهمین جشنواره نانو تفاهم نامه همكاری را با بخش خصوصی به امضا رساند.


به گزارش آچار به نقل از ایسنا، در حاشیه دوازدهمین جشنواره نانو تفاهم نامه توسعه میان سازمان زمین شناسی و اكتشافات معدنی كشور با بخش خصوصی به منظور انجام خدمات همكاری و خرید و فروش خدمات به امضا رسید.
عرضه خدمات آزمایشگاهی در زمینه متالوژی و مقاومت مصالح طبق استاندارد ISo17020 توسط شركت بخش خصوصی، عرضه خدمات آزمایشگاهی در زمینه شیمی، ژئوشیمی و كانی شناسی از جانب سازمان زمین شناسی و اكتشافات معدنی كشور و انجام مقایسات بین آزمایشگاهی همچون اهداف تعیین شده در این تفاهم نامه به حساب می آید.
این سازمان همینطور در دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو مبادرت به برگزاری دوره نظریه ورود نمونه مایع در طیف سنجی پلاسمای جفت شده القایی(ICP) با سرفصل های ملاحظات عمومی در ورود نمونه، روش های مرسوم در تولید آئروسل و محدودیت های مهپاش Pneumatic، پیشرفت در تولید آئروسل پیوسته، مهپاش های میكرو هم مركز، مشعل یكپارچه/تزریق مستقیم، اولتراسونیك كرده است.
آزمایشگاه های سازمان زمین شناسی و اكتشافات معدنی كشور از قدیمی ترین آزمایشگاه های آنالیز مواد معدنی در كشور است. این مجموعه با به كارگیری نیروی انسانی متخصص و مجرب و استفاده از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی بعنوان یكی از مراكز مهم در آنالیز نمونه های معدنی، زمین شناسی، زیست محیطی، آلی، دریایی، نانو و پزشكی شناخته می شود.1398/07/21
14:28:59
5.0 / 5
4950
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار