یك مقام مسئول اعلام كرد:

رونق تولید، لازمه پشتیبانی از صادرات غیر نفتی

رونق تولید، لازمه پشتیبانی از صادرات غیر نفتی به گزارش آچار رایزن بازرگانی سابق ایران در عمان اظهار داشت: برای رونق بخشی به تولید كشور، پشتیبانی از توسعه صادرات غیر نفتی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.


به گزارش آچار به نقل از سازمان توسعه تجارت ایران، عباس عبدالخانی، رایزن بازرگانی سابق جمهوری اسلامی ایران در عمان با تاكید بر ضرورت برداشتن گام های اجرایی در تحقق رونق تولید بعنوان شعار سال جاری اظهار داشت: برای رونق بخشی به تولید كشور، پشتیبانی از توسعه صادرات غیر نفتی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
وی اضافه كرد: تقویت و تحكیم زیر ساخت های تجاری، تسهیل سازی تجارت خارجی خصوصاً با كشورهای همسایه، تشویق حضور بنگاه ها و موسسات تجاری در كشورهای هدف، پشتیبانی از پاویون های ملی در نمایشگاه های بین المللی تخصصی و همین طور پشتیبانی از رایزنان بازرگانی در كشورهای هدف صادراتی و بازارهای دیگر كشورها، قطعاٌ بر بهبود چرخه تولید داخلی كشور تاثیر شایانی خواهد داشت.
رایزن بازرگانی اسبق كشورمان در لبنان افزود: محصولات زیادی در كشور با كیفیت و بسته بندی مناسب و كاملاٌ رقابتی تولید می شود كه نیازمند حمایت همه جانبه‌ی دولت از صادرات هستند تا با راهكارهای تخصصی و به بهترین نحو در بازارهای هدف نفوذ پیدا كنند.
وی اظهار داشت: یكی از مهم ترین راهكارهای حضور در بازارهای هدف، ثبت شركت و اقداماتی مانند مونتاژ كالا و صادرات مجدد است.

1398/08/13
18:34:55
5.0 / 5
4638
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار