معاون اقتصادی استاندار بوشهر:

دومین نمایشگاه بین المللی خرما و صنایع وابسته در بوشهر

دومین نمایشگاه بین المللی خرما و صنایع وابسته در بوشهر به گزارش آچار ایسنا/بوشهر معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر از برگزاری دومین همایش و نمایشگاه تخصصی، بین المللی خرما و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه بین المللی بوشهر اطلاع داد.


سعید زرین فر بیان كرد: دومین همایش و نمایشگاه تخصصی، بین المللی خرما و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه بین الملل بوشهر برگزار می گردد.
وی اضافه كرد: این همایش از سه شنبه ۲۱ الی جمعه ۲۴ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر بوشهر برگزار می شود.
این مسئول در مورد محورهای همایش بیان كرد: مطالعات اقتصادی و اجتماعی فرآوری خرما در بازار كارآفرینی، تاثیرگذاری خرما در مدیریت تغذیه و مكمل های غذایی، ایجاد ارتباط موثر بین مراكز علمی و كشاورزان و تكنولوژی های نوین در صنعت خرما و بازار هدف همچون محورهای این همایش است.
به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، معاون استاندار بوشهر خاطرنشان كرد: این همایش و نمایشگاه با همكاری اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و كشاورزی بندر بوشهر، انجمن خرمای ایران شعبه بوشهر و شركت نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر برگزار می شود.
1398/08/18
14:57:22
5.0 / 5
4951
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار