رییس اتحادیه سواری كرایه اعلام كرد

درخواست افزایش ۱۰ تا ۲۰ درصدی كرایه سواری های بین شهری

درخواست افزایش ۱۰ تا ۲۰ درصدی كرایه سواری های بین شهری به گزارش آچار رئیس اتحادیه سواری كرایه ضمن انتقاد از تعیین سهمیه ماهانه ۶۰ لیتری برای اعضای این اتحادیه اظهار داشت: از فردا برای تعیین سهمیه مناسب سوخت ۱۵۰۰ تومانی برای رانندگان مان با دستگاه های مسئول مذاكره می نماییم. با این وجود تقاضای ما افزایش ۱۰ تا ۲۰ درصدی نرخ كرایه سواری های بین شهری است.شب گذشته سهمیه بندی بنزین برای تمام وسایل نقلیه بنزین سوز انجام شد و بدین سان ضمن مشخص شدن میزان سهمیه سوخت هر نوع خودرو، قیمت هر لیتر بنزین معمولی سهمیه ای ۱۵۰۰ تومان و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه ای از قرار هر لیتر ۳۰۰۰ تومان تعیین شد.

در همین رابطه رحمت محمدعلی، رئیس اتحادیه سواری كرایه درباره افزایش نرخ بنزین و تأثیر آن بر نرخ كرایه سواری ها به ایسنا اظهار داشت: یكی از بزرگترین مشكلات ما این است كه میزان سهمیه بنزین ۴۵ هزار نفر اعضای این اتحادیه كه با سواری های كرایه خودراننده در جاده های بین شهری فعالیت می نمایند مانند مردم عادی ۶۰ لیتر در ماه در نظر گرفته شده و این در شرایطی است كه رانندگان این اتحادیه ماهانه بین ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ لیتر بنزین مصرف می كنند.

وی اضافه كرد: در همین راستا ضمن پیگیری برای افزایش سهمیه بنزین رانندگان اتحادیه سواری كرایه، فردا با سازمان راهداری و دیگر دستگاه های متولی جلساتی برگزار خواهیم كرد تا در مورد میزان افزایش نرخ كرایه سواری ها بحث و بررسی نماییم.

رییس اتحادیه سواری كرایه افزود: از سال قبل كه بر مبنای دستور معاون اول رئیس جمهور اجازه افزایش نرخ ها و قیمت ها بدون تایید سازمان حمایت را نداشتیم، ۲۰ درصد نرخ كرایه را از آغاز امسال با تایید این دستگاه نظارتی افزایش دادیم و به دنبال افزایش جدید قیمت بنزین حتما باید نرخ هایمان را افزایش دهیم.

محمدعلی اظهار داشت: بر مبنای بررسی های صورت گرفته اگر سهمیه اصلاح شده برای رانندگان ما كمتر از هزار لیتر باشد باید قیمت كرایه ۲۰ درصد و اگر بین هزار تا ۱۲۰۰ لیتر باشد نرخ كرایه باید ۱۰ درصد افزایش یابد.

وی تصریح كرد: با عنایت به اینكه سهمیه بنزین ۶۰ لیتری رانندگان ما همین امروز به اتمام رسیده است، از فردا بامداد پیگیر مبحث خواهیم بود.
1398/08/25
01:43:45
5.0 / 5
4593
تگهای خبر: خودرو , دستگاه , قیمت , متر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار