رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی مطرح كرد

خریداری از محصولات دانش بنیان شرط توفیق شركت ها در رفع نیازمندی های كشور

خریداری از محصولات دانش بنیان شرط توفیق شركت ها در رفع نیازمندی های كشور به گزارش آچار رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی برگ برنده برگزاری موفق رویدادهای فناورانه را حضور هماهنگ كننده میان شركت های دانش بنیان و مشتریان دانست و اظهار داشت: شركت های دانش بنیان مشروط بر آنكه محصولات آنها خریداری شود، قادر به رفع نیازمندی های كشور هستند.


به گزارش آچار به نقل از ایسنا، دكتر علی وحدت امروز در رویداد معرفی نیازهای فناورانه صنعت فرودگاهی كه در محل صندوق نوآوری و شكوفایی برگزار شد، با اشاره به جزئیات برگزاری این رویداد، تصریح كرد: در این برنامه مسؤولین ۱۶ فرودگاه كشور حضور دارند و این در شرایطی است كه همواره وجود یك هماهنگ كننده، برگ برنده ما برای برگزاری موفق این رویدادها خواهد بود.
وی افزود: حضور نهادهای هماهنگ كننده باعث خواهد شد تا شركت های دانش بنیان با دستگاه ها و مشتریان متصل شوند و ازاین رو دو روز برگزاری این رویداد، دو روز طلایی برای شركت های دانش بنیان است تا بتوانند با مشتریان خود ارتباط برقرار كنند.
رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی با اشاره به توانمندی های فنی شركت های دانش بنیان خاطرنشان كرد: از نظر فنی و دانشی شركت های دانش بنیان قادر به رفع نیازمندی های كشور هستند، مشروط بر آنكه از محصولات دانش بنیان این شركت ها خریداری شود و بازار مناسب برای این شركت ها ایجاد شود.
وحدت خطاب به شركت های دانش بنیان اظهار داشت: از شركت ها درخواست می شود تا از فرصت های بوجود آمده در رویدادهای فناورانه این صندوق بهره لازم را ببرند چون كه این صندوق با تسهیلاتی مانند لیزینگ ۹ درصد ۳۶ ماهه زمینه تجاری سازی محصولات آنها را فراهم خواهد نمود.
وی پشتیبانی از شركت ها برای دریافت ضمانت نامه ها را از دیگر اقدامات این صندوق نام برد و اظهار داشت: پشتیبانی از دریافت استانداردها در شركت های دانش بنیان همچون اقدامات این صندوق به حساب می آید و در صورتیكه استانداردی در فهرست این صندوق قرار نداشته باشد، شركت ها می توانند عناوین این استانداردها را به ما اعلام كنند تا در فهرست قرار گیرند.
منبع:

1398/09/12
14:52:49
5.0 / 5
4611
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار