دو اقدام مهندسی سایپا برای مقابله با شیوع ویروس كرونا

تغییر در خطوط تولید سایپا باهدف حفظ فاصله فردی كاركنان

تغییر در خطوط تولید سایپا باهدف حفظ فاصله فردی كاركنان به گزارش آچار معاون مهندسی سایپا از اعمال تغییرات كاری در تمامی خطوط تولید در سایت های مختلف گروه باهدف رعایت فاصله فردی بین كاركنان تا زمان آخر اپیدمی ویروس كرونا اطلاع داد.


به گزارش آچار به نقل از مهر به نقل از سایپا؛ پرویز آفتاب سوار اظهار داشت: با دستور و تاكید مدیرعامل گروه سایپا و در جهت پیشگیری از شیوع كرونا و هم صیانت از سلامت كاركنان و سرمایه های انسانی گروه سایپا برای اولین بار تغییراتی در خطوط تولید در سایت های مختلف گروه سایپا باهدف رعایت فاصله فردی بین كاركنان در حین كار تا زمان آخر اپیدمی ویروس كرونا صورت گرفته است. وی ادامه داد: در فاز نخست، شروع فعالیت خطوط تولید سایپا در یك شیفت و با حضور ۲۵ تا ۳۰ درصد نیروی انسانی به صورت چرخشی خواهد بود.
معاون مهندسی سایپا افزود: فاصله گذاری فردی بگونه ای است كه در هر ایستگاه تولیدی به صورت میانگین دو نفر با رعایت حریم فردی حضور خواهند داشت تا ضریب سلامتی و ایمنی كاركنان حفظ شود. به قول وی با این طراحی ضمن كاهش ظرفیت تولید سایپا كه امكان اجرای طرح فاصله گذاری را میسر خواهد كرد، كاهش ساعات كاری هم جهت حضور كمتر كاركنان در محل كار اجرا گردیده است.
آفتاب سوار خاطرنشان كرد: برنامه ایجاد فاصله فردی در گروه به موازات رعایت بهداشت فردی، تجهیز نیروها به اقلام حفاظتی نظیر ماسك و دستكش و همینطور پاك سازی و ضدعفونی مداوم محیط كار به اجرا درآمده و تا آخر اپیدمی ویروس كرونا ادامه خواهد داشت. وی اظهار داشت: در گام های بعدی و بعد از حصول اطمینان نسبت به حفظ سلامتی نیروی انسانی، ظرفیت خطوط گروه سایپا با رعایت شرایط ذكر شده فوق افزایش خواهد یافت. معاون مهندسی سایپا تصریح كرد: حفظ سلامت كاركنان بعنوان سرمایه های انسانی شركت، مهم ترین اولویت مدیران گروه سایپا در راه تولید خواهد بود و تلاش خواهیم كرد خطوط با حضور بهینه و ایمن نیروی انسانی به فعالیت خود ادامه دهند.


منبع:

1399/01/24
14:59:43
5.0 / 5
3053
تگهای خبر: اقلام , بازرگانی , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار