معاون وزیر كار خبر داد

اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه بخش تعاون استان كرمان

اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه بخش تعاون استان كرمان کرمان معاون امور تعاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به ظرفیت های استان کرمان اظهار نمود: ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه بخش تعاون استان کرمان اختصاص داده شد.


"محمدجعفر کبیری" بامداد امروز ۱۸ دی ماه در جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی در کرمان اظهار داشت: شرایط سخت تحریم و عوارض ناشی از شیوع ویروس کرونا سفره مردم را محدود کرده و آنها را تحت سخت ترین شرایط قرار داده است.
وی با اعلان اینکه ایران در حال گذراندن سخت ترین دوران تحریم است، اظهار نمود: تا کنون مقاومت خوبی کردیم و امیدواریم این مقاومت به پیروزی خوبی منجر شود و ما باید تا روز پایانی دولت تدبیر و امید بهترین برخورد را با ارباب رجوع ولو آنکه کاری از دست مان برای رفع اشکال آنها برنمی آید، داشته باشیم.
معاون امور تعاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی کرمان را مهد تعاون ایران دانست و بیان کرد: بزرگترین و موفق ترین تعاونی ها در استان کرمان است اما باید فرصت سازی نماییم تا گرفتار مشکل نشود.
وی با تاکید برآنکه توسعه تعاونی ها می تواند محور محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی باشد، اشاره کرد: باید برنامه ریزی عملیاتی جدی برای توسعه تعاونی ها داشته باشیم و باید به سمت احیای اعتماد عمومی مردم حرکت نماییم و نگاه قوای مقننه و مجریه را به این سمت باید بیاوریم.
کبیری بر لزوم جذب اعتماد مردم به تعاونی ها اصرار کرد و اضافه کرد: سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور را راه اندازی کرده ایم و این نقطه عطفی است و نظام هوشمندی برای نظارت به صورت شفاف خواهد داشت و از رانت و فساد در بخش تعاون جلوگیری می کند.
کبیری با اشاره به ظرفیت های استان کرمان اظهار نمود: ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه بخش تعاون استان کرمان اختصاص داده شد.
وی از راه اندازی زیست بوم نوآوری بخش تعاونی در کشور آگاهی داد و بیان کرد: تا حالا در ۱۱ استان این مرکز به راه افتاده است و با تامین اعتبار می توانیم این مراکز را افزایش داد.
معاون تعاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اعلان اینکه مرکز نوآوری تعاونی ها دو نوع است، اظهار نمود: استان کرمان می تواند نخستین استانی باشد که مرکز نوآوری نوع یک در آن راه اندازی شود و اگر مسئولین مربوطه در استان تلاش کنند می توانیم تا بهمن ماه این مرکز را در استان افتتاح نماییم.
وی با اشاره به ظرفیت های معدن استان کرمان بیان کرد: متاسفانه تعاونی های در حوزه معدن، خدمات، هتل و... در استان کرمان به خوبی ورود پیدا نکرده است.1399/10/18
23:58:55
0.0 / 5
408
تگهای خبر: اقتصاد , تحریم , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار