معاون تولید شركت زامیاد:

تولید خودرو های تجاری سبك در زامیاد از ۳۰ هزار دستگاه عبور كرد

تولید خودرو های تجاری سبك در زامیاد از ۳۰ هزار دستگاه عبور كرد به گزارش آچار معاون تولید شرکت زامیاد اظهار داشت: شرکت زامیاد توانست تا دوم بهمن ماه سال جاری، بیشتر از ۳۰ هزار دستگاه انواع خودرو های تجاری سبک تولید نماید.به گزارش آچار به نقل از مهر به نقل از سایپا، ایرج خسروداد عنوان کرد: شرکت زامیاد توانست تا دوم بهمن ماه سال جاری، بیشتر از ۳۰ هزار دستگاه انواع خودرو های تجاری سبک تولید نماید. این شرکت همزمان با فعال سازی ظرفیت های موجود تولید و تعامل پیوسته با شرکتهای تأمین کننده قطعات، توانست در بخش خودرو های تجاری سبک ۳۰ هزار دستگاه انواع محصولات سبک تجاری را تا دوم بهمن سال ۹۹ تولید نماید.
معاون تولید شرکت زامیاد ثبت این تعداد از تولید انواع وانت در شرکت زامیاد را در شرایطی دانست که تحریم و اپیدمی بیماری کرونا، خیلی از برنامه های در نظر گرفته شده در فرآیندهای تأمین، پشتیبانی و مالی را با چالش جدی روبرو کرده است.
خسروداد همینطور تصریح کرد: شکستن رکورد تولید روزانه و ماهانه، بخشی از برنامه جامع تولید این شرکت بود که در سال جهش تولید و با حمایت ها و تدابیر مدیریت ارشد گروه سایپا و همدلی و تلاش مجموعه همکاران زامیاد تحقق یافت.
معاون تولید شرکت زامیاد در ادامه ضمن اشاره به اینکه این شرکت به همراه حفظ و ارتقا تیراژ تولید، توجه به ارتقا استاندارد ۸۵ گانه خودرو و افزایش کیفیت محصولات خویش را بعنوان یک اصل مهم دانسته است، تصریح کرد: برای تحقق این امر مهم، ارتباط و تعامل با سازمان ها و نهادهای نظارتی همچون سازمان ملی استاندارد و سازمان و محیط زیست را بسط و گسترش داده است.
خسروداد با تکیه بر اینکه شرکت زامیاد علاوه بر افزایش داخلی سازی محصولات خود، اقدامات مهمی در حوزه های توسعه محصول و فروش محصولات خود در دستور کار دارد، خاطرنشان کرد: افزایش سبد محصولات خود در انواع سگمنت ها بخصوص در حوزه خودرو های سبک تجاری و عرضه شیوه های متنوع فروش، بخشی از برنامه ریزی این شرکت همزمان با افزایش تولید تا آخر سال جاری می باشد.
معاون تولید شرکت زامیاد در خاتمه خاطرنشان کرد: این شرکت با بیشتر از نیم قرن تجربه در حوزه تولید انواع خودرو های تجاری همواره نقش به سزایی در توسعه و تجهیز ناوگان حمل و نقل جاده ای، مسافری و عمومی کشور داشته است و این امیدواری می رود که با عنایت به استراتژی کلان در نظر گرفته شده در مجموعه گروه خودروسازی سایپا و شرکت زامیاد، میزان سهم بازار این شرکت در حوزه خودرو های تجاری افزایش یابد.


منبع:

1399/11/11
13:48:10
0.0 / 5
449
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار