استاندار سیستان و بلوچستان در نمایشگاه ماینینگ ۲۰۲۱ عنوان كرد:

مشاركت ذوب آهن در ساخت راه آهن چابهار زاهدان ستودنی است

مشاركت ذوب آهن در ساخت راه آهن چابهار زاهدان ستودنی است استاندار سیستان و بلوچستان در بازدید از غرفه ذوب آهن در نمایشگاه ماینینگ اظهار داشت: ذوب آهن اصفهان بعنوان مادر صنعت فولاد کشور از صنعت ساختمان تا صنایع تولیدی نقش بی بدیلی داشته است.به گزارش آچار به نقل از ذوب آهن اصفهان، احمدعلی موهبتی اضافه کرد: تنوع و تولید محصولات استراتژیک در این شرکت فرصت های بسیاری را در صنایع بالا دست و پایین دست بوجود آورده است.
استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: فعالیت و مشارکت این شرکت در طرح های بزرگی مانند راه آهن چابهار و زیرساخت های ریلی استان سیستان و بلوچستان ستودنی است و امیدواریم پیوند مجموعه بزرگ ذوب آهن اصفهان و استان سیستان و بلوچستان تداوم یابد.
وی به ضرورت تأمین مواد اولیه مورد نیاز ذوب آهن اشاره نمود و اظهار داشت: با تأمین پایدار مواد اولیه، این شرکت می تواند با ظرفیت کامل تولید داشته باشد و بنابراین امیدواریم مسئولین مبنا را بر تأمین مواد اولیه کارخانه های داخلی قرار دهند تا ارزش آفرینی بیشتری را شاهد باشیم.
فرماندار شهرستان تفتان: ذوب آهن اصفهان نقطه عطف صنعت ایران است
فریبا برنایی بجد، فرماندار شهرستان تفتان در بازدید از غرفه ذوب آهن اظهار داشت: تولید محصول ریل در ذوب آهن اصفهان توسعه و پیشرفت استان های مختلف کشور و همینطور سیستان و بلوچستان را به دنبال دارد و این اقدام شاخص، قابل تقدیر است.
وی اضافه کرد: استان سیستان و بلوچستان در واقع رنگین کمانی از معادن است اما متأسفانه از نظر درصد اکتشافات پایین ترین رتبه را در سطح کشور دارا است بنابراین سرمایه گذاری ذوب آهن در این استان پیشرفت آن و همینطور تأمین مواد اولیه مورد نیاز کارخانه را به دنبال دارد.
فرماندار شهرستان تفتان تصریح کرد: ذوب آهن اصفهان نقطه عطف صنعت ایران است و همواره در کنار تولید انواع محصولات فولادی در زمینه مسئولیت اجتماعی هم دستاوردهای شاخصی داشته است.

1399/11/29
14:13:02
0.0 / 5
285
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار