از سوی شركت بازرگانی دولتی؛

اسامی شركتهای واردات كننده روغن خام با ارز ترجیحی

اسامی شركتهای واردات كننده روغن خام با ارز ترجیحی شرکت بازرگانی دولتی ایران جزئیات تأمین و تدارک روغن خام مورد نیاز کشور از محل واردات با ارز ۴۲۰۰ تومانی در سال ۹۹ را اعلام نمود.به گزارش آچار به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران، حفظ و تداوم جریان تأمین مواد اولیه تولید کالاهای اساسی مورد نیاز کشور یکی از بخش های مهم تنظیم بازار به حساب می آید. این مورد وقتی بیشتر نمایان می شود که استکبار جهانی با اعمال تحریم های ظالمانه آمریکا برای در تنگنا قراردادن مردم ایران تلاش می کند تا تأمین مایحتاج عمومی مردم ایران را با مشکل مواجه سازد.
در سال ۱۳۹۹ که سخت ترین شرایط تحریم کشور را پشت سر گذاشتیم تلاش وافر و بی وقفه ای برای تأمین روغن خام مورد نیاز کارخانه های تولید روغن نباتی کشور صورت گرفت. آمار و اطلاعات نشان داده است طی سال ۱۳۹۹ به میزان یک میلیون و ۹۷۰ هزار تن روغن خام از محل ذخایر راهبردی کشور، واردات بخش خصوصی و استحصال از دانه های وارداتی و داخلی برای صنعت روغن نباتی تدارک دیده شده است که با احتساب بیشتر از ۱۰۰ هزار تن موجودی ابتدای دوره این صنایع بیشتر از ۲ میلیون و ۷۰ هزار تن روغن مورد نیاز کارخانجات روغن نباتی تأمین و تدارک شده است.
شرکت بازرگانی دولتی ایران به منظور شفاف سازی نسبت به تأمین و تدارک روغن خام مورد نیاز کشور از محل واردات با ارز (۴۲۰۰۰ ریالی) بدینوسیله جدول میزان روغن تخصیص یافته به کارخانه های تولید روغن نباتی سراسر کشور را برای استحضار مردم شریف و فهیم کشورمان منتشر می کند. این جدول کلیه آمار و ارقام تأمین و تدارک روغن خام برای کارخانه های روغن نباتی پارسال را به وضوح نشان داده است.
ضمناً اطمینان می دهد با الطاف و امدادهای خداوند متعال و تلاش همه مدافعان امنیت غذایی کشور بخصوص همکاران زنجیره تأمین، پروژه تأمین و تدارک کالاهای اساسی در سال ۱۴۰۰ با قدرت و شتاب افزون تر جریان خواهد یافت. همچنانکه از شروع سال جدید تا ۲۵ /۱ /۱۴۰۰ حدود ۲۶۰ هزار تن روغن خام برای کارخانجات تأمین و تدارک شده است که جدول آن هم برای آگاهی همه مردم عزیز ایران اسلامی منتشر می شود.
برای مشاهده آمار تأمین روغن نباتی کشور در سال ۱۳۹۹ کلیک کنید.


منبع:

1400/01/29
14:21:34
0.0 / 5
319
تگهای خبر: ارز , بازار , بازرگانی , تحریم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار