یك نماینده مجلس:

سایپا در دوران تحریم نقش مؤثر و مفیدی در تولید وافزایش تولید داشت

سایپا در دوران تحریم نقش مؤثر و مفیدی در تولید وافزایش تولید داشت یک نماینده مجلس شورای اسلامی با پشتیبانی از تلاش مدیران سایپا در دوران تحریم اظهار داشت: سایپا در دوران تحریم نقش مؤثر و مفیدی در تولید و افزایش تولید داشت.به گزارش آچار به نقل از مهر به نقل از سایپا، فرهاد بشیری نماینده پاکدشت در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به نقش سایپا در رونق و افزایش تولید در کشور اظهار داشت: سایپا با افزایش تولید خود در دو سال قبل نقش مؤثر و مفیدی در افزایش تولید داشت و این نقش تأثیرگذار در دوران تحریم و حتی در زمانی که شرکتهای خودروساز خارجی ایران را ترک کردند، بیشتر دیده شد.
وی ضمن اشاره به لزوم تولید در داخل کشور اظهار داشت: هرچه امکان تولید در داخل است باید مورد توجه قرار گیرد و ما نباید گرفتار مسائل حاشیه تولید شویم.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس عنوان کرد: باید فضای کار برای تولیدکنندگان فراهم گردد و از ظرفیت های داخل برای تولید بیشتر و بهتر استفاده گردد.
وی در مورد سیاست مجلس در برابر صنعت خودرو اظهار داشت: صنعت خودرو در حوزه تولید بسیار مهم می باشد و خودروسازی داخلی با کوشش برای رسیدن به خودکفایی و خوداتکایی بسیار حائز اهمیت می باشد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: لزوم دارد از فرصت ها و امکانات داخلی برای تولید خودرو بهره ببریم و تمام تلاش مان این باشد از صنعت خودرو در قالب قانون حمایت شود.
بشیری با اشاره به اینکه باید از دانش روز و تخصص کافی در صنعت خودرو استفاده شود، تاکید کرد: هر چه بر داشته های داخل تکیه شود هم کار عاقلانه ای انجام می شود و هم برای افزایش امنیت ملی و کاهش وابستگی مؤثر است.
وی ضمن اشاره به بدعهدی شرکتهای خودروساز خارجی اظهار داشت: این شرکت ها ایران را ترک کردند اما تلاش مدیران خودروساز همچون سایپا بود که نگذاشتند این صنعت زمین گیر شود.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تقدیر و تشکر از تلاش مدیران سایپا در دوران تحریم اظهار داشت: برای تکمیل صنعت خودرو باید از فرصت ها بهره گرفت و ضمن افزایش و تقویت تولید در جهت صادرات گام برداشت.

1400/03/22
22:13:59
0.0 / 5
475
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار