وزیر صمت:

قیمت سیمان پاکتی به زیر ۲۵ هزار تومان رسید

قیمت سیمان پاکتی به زیر ۲۵ هزار تومان رسید وزیر صمت اظهار داشت: قیمت سیمان بصورت پاکتی به زیر 25 هزار تومان رسید و قیمت سیمان فله هم حدود 18 هزار تومان ارزان تر شد.به گزارش آچار به نقل از وزارت صمت، سید رضا فاطمی امین در جلسه ویدئوکنفرانسی با رؤسای سازمان های صمت و مدیران عامل شرکت شهرک های صنعتی استانی با موضوع بررسی مسائل در رابطه با صنعت سیمان، بیان کرد: تمامی فعالان صنعت سیمان مکلف به ثبت نام در سامانه جامع تجارت و ثبت اطلاعات خرید و فروش در سامانه افق هستند.
وی با اعلان اینکه موضوع سیمان در قالب یک برنامه سه ماهه بصورت مداوم رصد و پایش خواهد شد، افزود: قیمت سیمان در بورس با اجرای این برنامه متعادل شد و قیمت سیمان در بازار نسبت به هفته گذشته باز هم کمتر شد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: قیمت سیمان بصورت پاکتی به زیر ۲۵ هزار تومان رسید و قیمت سیمان فله هم حدود ۱۸ هزار تومان ارزان تر شد.
استان ها برای کاهش هر چه بیشتر قیمت سیمان بصورت ویژه پای کار بیایند
فاطمی امین با اعلان اینکه بصورت کلان برای تعدیل قیمت سیمان به موفقیت های خوبی رسیده ایم، اشاره کرد: استانها باید بیشتر از این پای کار بیایند و کار بصورت ویژه مورد توجه واقع گردد.
وی با اعلان اینکه عرضه سیمان در بورس تجربه خوبی بوده است، اظهار داشت: کارها باید با جدیت هر چه بیشتر دنبال شود و انتظار دارم تمامی پروژه ها همچون ۱۹ پروژه نظام توزیع و پوشش کالا در سامانه با قدرت ادامه یابد.

1400/06/28
20:33:57
0.0 / 5
242
تگهای خبر: ارز , بازار , تجارت , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار