رئیس سازمان صمت لرستان خبر داد:

تکمیل فاز چهارم سیمان دورود در گرو تصمیمات شستا

تکمیل فاز چهارم سیمان دورود در گرو تصمیمات شستا به گزارش آچار، لرستان رئیس سازمان صمت لرستان اظهار داشت: اجرایی شدن فاز چهارم سیمان دورود به شرکت سرمایه گذاری شستا بستگی دارد که موارد مد نظر بانک رفاه را مهیا کند.


بهمن جعفری در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: تکمیل فاز چهارم کارخانه سیمان دورود جزء طرح های نیمه تمام چند سال قبل بوده که متوقف شده و متولی اصلی آن شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی است.
وی افزود: بنا بوده بانک رفاه کارگران استان هم از محل منابع داخلی تسهیلات مورد نیاز ریالی را در اختیار این مجموعه قرار دهد.
این مسئول افزود: با عنایت به تغییراتی که در مدیریت شرکت سیمان دورود بوجود آمده و از سویی نقص مدارک و مستندات این مجموعه در بانک رفاه و کارگران، در همین راستا جلسه ای با مدیریت امور شعب این بانک برگزار شد و با عنایت به پیگیری هایی که مدیریت بانک رفاه داشتند پرونده در شعبه دکتر حسابی تهران در دست بررسی می باشد.
وی بیان نمود: با تکمیل پرونده و ارزیابی های بانک زمینه پرداخت تسهیلات مورد نیاز ریالی فراهم شده که این مجموعه هم از این حالت بلاتکلیفی و توقف بیرون برود.
جعفری خاطرنشان کرد: اجرای فاز چهار یکی از طرح هایی است که مطالبه مردم بوده و طرح جایگزین شرکت سیمان دورود بوده که هم اکنون از طرفی درگیر فرسودگی ماشین آلات و از سویی هم دارای آلودگی های زیست محیطی است که شهروندان دورود درگیر آن هستند، علیرغم آنکه بحث فیلتراسیون و سایر موارد گرد و غبار را دارند می طلبد این مجموعه در خارج از شهر و در چارچوب فاز چهار شکل بگیرد و شاهد باشیم این کارخانه مجدداً در خارج از شهر قرار بگیرد.
رئیس سازمان صمت لرستان بیان نمود: این مورد یک اراده از شستا می طلبد که نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی پیگیر این مورد است و استاندار هم چندین جلسه با مدیرعامل بانک رفاه داشتند و تمام مسؤلان استانی پیگیر این مورد هستند و جز مصوبات سفر رئیس جمهور در آذرماه ۱۴۰۰ به لرستان است.
وی تاکید کرد: اجرایی شدن فاز چهارم سیمان دورود به شرکت سرمایه گذاری شستا بستگی دارد که موارد مد نظر بانک رفاه را مهیا کند.
منبع:

1401/11/24
11:52:47
0.0 / 5
297
تگهای خبر: ارز , بانك , سرمایه گذاری , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار