صدرنشینی فولاد خوزستان در تأمین نیاز شمش فولادی کشور

صدرنشینی فولاد خوزستان در تأمین نیاز شمش فولادی کشور به گزارش آچار، خوزستان مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از صدرنشینی این شرکت در تأمین نیاز کشور به شمش فولادی تا پایان اردیبهشت سالجاری طی رقابت با ۵۶ شرکت فولادساز داخلی اطلاع داد.امین ابراهیمی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به جایگاه شرکت فولاد خوزستان در تأمین نیاز کشور به شمش های فولادی اظهار نمود: شرکت فولاد خوزستان در ۲ ماهه نخست سالجاری، بالاترین سهم را در تأمین نیاز کشور به شمش فولادی داشته است.

وی اضافه کرد: در ماه های فروردین و اردیبهشت سال جاری، ۵۶ شرکت فولادی مبادرت به عرضه شمش فولادی در رینگ داخلی بورس کالا کرده اند که سهم فولاد خوزستان از کل عرضه شمش در بورس کالا ۲۲.۳ درصد و سهم این شرکت از کل معاملات شمش در بورس کالا ۲۲.۷ درصد بوده است.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان اظهار داشت: این شرکت همینطور بالاترین سهم را هم در عرضه و هم معاملات شمش فولادی در رینگ داخلی بورس کالا داشته است.

ابراهیمی افزود: در ۲ ماهه نخست سال جاری، کل عرضه شمش فولادی در رینگ داخلی بورس کالا بیشتر از ۲ میلیون و ۴۹۳ هزار تن بوده که ۵۵۵ هزار تن آن توسط فولاد خوزستان عرضه شده است. از این میزان عرضه، در مجموع بیشتر از یک میلیون و ۲۷۵ هزار تن شمش مورد معامله قرار گرفته که بیشتر از ۲۸۹ هزار تن از آن در ارتباط با شرکت فولاد خوزستان بوده است.

وی اضافه کرد: حجم معاملات شمش فولاد خوزستان در رینگ داخلی بورس کالا در ۲ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۲۹ درصد افزایش پیدا کرده است.

ابراهیمی اظهار داشت: همینطور کل ارزش فروش شمش فولادی فولاد خوزستان در رینگ داخلی بورس کالا در ۲ ماهه نخست سال جاری، ۶۰۲۳ میلیارد تومان بوده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل، رشد قابل توجه ۲۰۹ درصدی را نشان داده است.

منبع:

1402/03/01
13:48:13
0.0 / 5
86
تگهای خبر: ارز , شركت , فروش , فولاد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار