مجید فراهانی:

هوشمندسازی اصناف

هوشمندسازی اصناف به گزارش آچار عضو شورای شهر تهران هوشمندسازی اصناف را راهكار ماندگاری آنها در دنیای كنونی و كاهش آثار مخرب زیست محیطی دانست.


به گزارش آچار به نقل از مهر، مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در جریان برگزاری بیستمین جلسه شورا در قالب پیشنهادی به رئیس اتاق اصناف تهران اظهار داشت: اصناف و بازار قلب تپنده شهر هستند. وی با تقدیر از صنوفی كه با پرداخت ارزش افزوده به ساخت شهر كمك شایانی می كنند، تصریح كرد: وظیفه متولیان تسهیل گری و حمایت از صنوف است تا آنها بتوانند با شفافیت بیشتر عوارض خویش را پرداخت كنند.

عضو شورای شهر تهران با تاكید بر اینكه پرداخت عوارض در سهم اداره شهر نسبت مستقیم دارد، اظهار داشت: بخش مهمی از درآمد پایدار شهر از عوارض ناشی از ارزش افزوده تامین می گردد و باید تلاش شود تا تمامی صنوف عوارض خویش را بپردازند. فراهانی در ادامه به مبحث هوشمند سازی اصناف اشاره كرد و اظهار داشت: روند كاری صنوف در ۱۰ سال قبل متحول شده است و در روزگار كنونی، مدرن سازی و هوشمند سازی به مهمترین مسئله پیش روی اصناف تبدیل شده است. وی تصریح كرد: هوشمندسازی راهبرد ماندگاری صنوف در عصر حاضر است و از طرفی دیگر باعث كنترل ترافیك و كاهش آلودگی هوا می گردد. عضو شورای شهر تهران تصریح كرد: امروز در بعضی شهرهای پیشرفته با اجرای هوشمند سازی رفت و آمد ها بابت خرید به صفر رسیده و آلودگی هوا مورد كنترل قرار گرفته است و تهران هم می تواند به این سو گام بردارد.
 

1396/08/17
15:00:13
5.0 / 5
5448
تگهای خبر: اقتصاد , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار