فیضی: مخالفت وزیر صنعت با انتشار اسامی دریافت كنندگان ارز دولتی برای مردم تولید شائبه می كند

فیضی: مخالفت وزیر صنعت با انتشار اسامی دریافت كنندگان ارز دولتی برای مردم تولید شائبه می كند آچار: یك عضو كمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بر لزوم انتشار اسامی دریافت كنندگان ارز دولتی از جانب وزارت صنعت بر مبنای گفته های رییس جمهور تاكید نمود.محمد فیضی در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: انتشار اسامی شركت هایی كه ارز دولتی دریافت كرده اند بطور قطع جلوی سوء استفاده و افزایش قیمت ها را می گیرد و در آرام شدن تلاطم بازار هم موثر است.

وی اضافه كرد: اینكه رییس جمهور دستور انتشار اسامی دریافت كنندگان ارز دولتی را صادر می كند و وزیر ایشان حرفی مغایر رییس جمهور را می زند نشان از این دارد كه هماهنگی لازم در دولت وجود ندارد. ضمن اینكه این توقع در افكار عمومی به وجود آمده و اگر یكی از وزرا با آن مخالفت كند شائبه هایی برای مردم به وجود می آید.

نماینده مردم اردبیل در مجلس با اشاره به اینكه اختلافات باید در داخل دولت حل شود، خاطرنشان كرد: توقع ما این است كه یك صدا از دولت بیرون بیاید تا شائبه ناهماهنگی در دولت تولید نشود.

این نماینده مجلس در انتها اظهار داشت كه وزارت صنعت باید طبق گفته های رییس جمهور اقدام به انتشار اسامی دریافت كنندگان ارز دولتی كند.
1397/04/09
20:24:21
2.5 / 5
5099
تگهای خبر: ارز , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
قیمت تشریفات عروسی:
https://markaztalar.com/%D8%AA%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%81%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-1
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار