معاون شریعتمداری خبر داد:

لایحه پشتیبانی از صنایع كوچك به مجلس می رود

لایحه پشتیبانی از صنایع كوچك به مجلس می رود آچار: معاون وزیر صنعت از ارسال بسته پشتیبانی از صنایع كوچك و متوسط به دولت اطلاع داد و اظهار داشت: لایحه پشتیبانی از صنایع كوچك به دولت ارائه شده و بعد از تصویب به مجلس می رود.به گزارش آچار به نقل از مهر، صادق نجفی در همایش توانمندی های صنایع كوچك كه با حضور رییس مجلس شورای اسلامی در حال برگزاری است، با اشاره به اینكه بیش از نود درصد صنایع كشور در قالب ۸۱هزار واحد صنعتی دارای پروانه از وزارت صمت مربوط به صنایع كوچك است، اظهار داشت: ۱۴۰۰واحد از صنایع كوچك هم اكنون در این نمایشگاه حضور دارند و در مقابل آنهایی كه پمپاژ ناامیدی به اقتصاد و تولید می كنند، ایستاده اند و اجازه نمی دهند كه پاسخ بگیرند.
وی اضافه كرد: بر مبنای سیاستهای رییس جمهور و وزیر صمت تا پای جان در خدمت صنایع هستیم و با دستور وزیر مقرر است كه در كنار صنایع كوچك باشند و در تمام عرصه ها از این صنایع دفاع خواهیم كرد.
معاون وزیر صنعت با اشاره به اینكه ده درصد از صنایع كوچك را صادراتی خواهیم كرد، اظهار داشت: لایحه پشتیبانی از شركتهای مدیریت صادراتی را وزیر صنعت بزودی به دولت ارائه خواهد نمود و بعد از طی مراحل قانونی به مجلس ارائه خواهد شد.
وی اضافه كرد: بسته پشتیبانی از صنایع كوچك به وزارت صمت ارائه شده و برای تصویب به دولت خواهد رفت. پس ما در این میان حامی صنایع كوچك و متوسط خواهیم بود.

1397/05/21
12:56:37
5.0 / 5
5955
تگهای خبر: صادرات , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار