دریافت لوح تقدیر و تندیس مسئولیت های اجتماعی توسط ذوب آهن اصفهان

دریافت لوح تقدیر و تندیس مسئولیت های اجتماعی توسط ذوب آهن اصفهان به گزارش آچار جلاس سراسری مســئولیت پذیری اجتماعی و اخــلاق حرفه ای با حضور نمایندگان ۱۰۰ شرکت و ســازمان دولتی و خصوصی از سراسر کشور برگزار گردید.


به گزارش آچار به نقل از مهر به نقل از ذوب آهن، اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی و اخلاق حرفه ای با حضور نمایندگان ۱۰۰ شرکت و سازمان دولتی و خصوصی از سراسر کشور در روز ۱۰ دیماه ۹۹ در تالار نور مرکز همایش های بین المللی دانشگاه الزهرای تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.
در این اجلاس، سازمان ها و شرکتهای مختلف فعال و موفق در زمینه مسئولیت پذیری اجتماعی و اخلاق حرفه ای همچون شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان معرفی و لوح تقدیر و تندیس دبیرخانه دائمی مسئولیت اجتماعی به آنها اعطا گردید.
مسئولیت اجتماعی یک سازمان یعنی مسئولین آن در قبال تأثیرات و فعالیت هایش بر جامعه و محیط زیست به صورت شفاف و اخلاقی باشند که موارد مختلف همچون مشارکت در توسعه پایدار و در نظر گرفتن انتظارات ذینفعان را شامل می شود.
رضا نقی پور اصل مدیر عامل صندوق پشتیبانی از تحقیقات وتوسعه صنایع پیشرفته کشور وابسته به وزارت صمت در این اجلاس، اظهار داشت: این صندوق در سالهای اخیر در برای کمک به رشد و توسعه معدن و صنایع معدنی و تقویت شرکتهای دانش بنیان کوشیده و طرح هایی همچون طرح سرباز صنعت اشتغال زایی جامعه علمی کشور را به اجرا در آورده است.
وی بر اهمیت ارتقای تعامل سازنده بین کارکنان شرکت ها و ذینفعان مختلف آنها تصریح کرد و اضافه کرد: نیروی انسانی سالم عامل موفقیت هر سازمان است.
همچنین مجید مکاری، مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ذوب آهن اصفهان که به نمایندگی از این شرکت در این اجلاس حضور داشت و لوح و تندیس دبیرخانه دائمی مسئولیت اجتماعی را دریافت کرد، در سخنانی به بخشی از اقدامات ذوب آهن اصفهان در زمینه مسئولیت پذیری اجتماعی و اخلاق حرفه ای آن اشاره نمود و این اقدامات را عامل موفقیت این شرکت در امر ایفای مسئولیت اجتماعی و دریافت پی در پی لوح، تقدیرنامه و جایزه مربوطه در سالهای اخیر دانست.
وی به اقدامات محیط زیستی شرکت پرداخت و اظهار داشت: ذوب آهن اصفهان از بدو تأسیس تابحال با انجام پروژه های مختلف زیست محیطی حدود ۴ هزار میلیارد تومان هزینه کرده است و در حالیکه بنابر قانون ملزم به اجرای ۲۵ درصد فضای سبز در محوطه کاری خود بوده اقدام به ایجاد فضای سبز به میزان ۸۴ درصد نموده است.
مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت به نقش آموزشی ذوب آهن اصفهان در انتقال دانش فنی و تربیت نیروهای متخصص و ماهر برای دیگر صنایع و همچون صنعت فولاد و مهم تر از آن ساخت و تحویل چند واحد فولادی در کشور پرداخت و تصریح کرد: از آخرین اقدامات زیست محیطی ذوب آهن اصفهان که در این حوزه لازم است به آن اشاره نماییم، اقدامات این شرکت در زمینه مقابله با بیماری فراگیر کرونا در سطح کارکنان و در سطح منطقه اطراف است. در این حوزه بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان به صورت گسترده با تمامی امکانات و کادر تلاشگر خود برای پیشگیری و درمان مبتلایان کرونا در منطقه کوشیده است.
گفتنی است؛ در اجلاس مسئولیت اجتماعی و اخلاق حرفه ای سازمان ها از اقدامات مختلف شرکت ها در امر مقابله با بیماری کرونا تقدیر و یاد شهدای این عرصه گرامی داشته شد.


منبع:

1399/10/14
01:09:19
0.0 / 5
513
تگهای خبر: بازرگانی , تقویت , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار