فراخوانی برای بهینه سازی ربات اسكلت بیرونی كمك حركتی

فراخوانی برای بهینه سازی ربات اسكلت بیرونی كمك حركتی چهل و یکمین فراخوان «بهینه سازی ربات اسکلت بیرونی کمک حرکتی جهت استفاده در نسخه نویسی» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر گردید.


به گزارش آچار به نقل از ایسنا، فناوری ربات اسکلت بیرونی به افراد گرفتار ضایعه نخاعی و بیماران پاراپلژیک کمک می نماید تا قادر به راه رفتن با این ربات کمک حرکتی شوند. نسخه توسعه یافته توسط شرکت متقاضی، نسخه درمانگاهی با جرم ۳۱ کیلوگرم است. این شرکت در نظر دارد تا نسخه خانگی ربات اسکلت بیرونی با وزن، حجم و قیمت تمام شده کمتر به بازار را عرضه نماید، به صورتی که جرم نهایی دستگاه در بازه ۲۲ تا ۲۵ کیلوگرم قرار گیرد؛ ازاین رو تیم مجری می بایست طراحی مکانیکی و الکترونیکی موردنظر در ربات را به منظور کاهش وزن و حجم عرضه کند و نسخه قابل استفاده شخصی را با قیمت مناسب به بازار داخلی توسعه دهد.

گروه های پژوهشی و فناور توانمند برای عرضه چاره مذکور باید تا ۲۵ تیر ماه جاری پروپوزال خویش را از راه سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir/grant ارسال نمایند. شرکت در این فراخوان تحقیقاتی و عرضه پروپوزال در چارچوب انفرادی، گروهی، شرکتی و سازمانی مجاز است.

پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد، انتخاب و بعنوان مجری به شرکت دانش بنیان متقاضی معرفی خواهد شد.

به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، علاقه مندان می توانند تا پروپوزال خویش را در چارچوب Word از راه سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال نمایند.
منبع:

1400/04/05
20:05:28
0.0 / 5
337
تگهای خبر: بازار , دستگاه , شركت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار