یك مقام مسئول اعلام كرد:

جزئیات صدور بیمه نامه سرمایه گذاری اكتشافات معدنی

جزئیات صدور بیمه نامه سرمایه گذاری اكتشافات معدنی به گزارش آچار مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی، اظهار داشت: با تغییرات اخیر صورت گرفته در خدمات این صندوق، سرعت انجام امور مربوط به معدنكاران بیشتر شده است.


به گزارش آچار به نقل از صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی، فرید دهقانی با اشاره به تسهیل امور معدنی با خدمات هرچه بیشتر صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی اظهار داشت: در ماه گذشته با آنلاین كردن خدمات خود توانستیم از رجوع حضوری متقاضیان و اتلاف وقت آنها، جلوگیری كرد.
وی با اشاره به اینكه نقطه اتكای ما در ارائه خدمات به معدنكاران، پروانه بهره برداری آنها خواهد بود تصریح كرد: از متقاضیان درخواست می شود با تكمیل مدارك خود، به سایت این صندوق مراجعه نموده و سپس با ارائه پروانه بهره برداری خود، از خدمات آنلاین استفاده كنند.
مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در مورد خدمات صندوق بیمه در مراحل اكتشاف عنوان كرد: در این بخش، صندوق بیمه دو نوع خدمات ارائه می كند كه همچون آن، صدور بیمه نامه سرمایه گذاری اكتشاف بوده كه ریسك اكتشاف را پوشش می دهد ودر صورت نرسیدن به نتیجه، ۸۰درصد سرمایه را به متقاضی باز می گرداند و دیگری آن است كه در صورتیكه سرمایه گذار، منابع مالی مكفی نداشته باشد، صندوق بیمه از راه وجوه اداره شده وزارت صمت، تسهیلات لازم را در اختیار وی قرار می دهد.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص چگونگی ارائه تسهیلات به پیمانكاران معدنی اظهار داشت: برای پیمانكاران معدنی نیز، ضمانت نامه صادر و تسهیلات ارائه می شود كه این تسهیلات، به صورت تجهیزات بوده و به صورت نقدی واریزی صورت نمی گیرد.


1397/11/25
22:19:48
5.0 / 5
5423
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار