با امضای یك تفاهمنامه سه جانبه كلید خورد

سرمایه گذاری قرارگاه خاتم در زیرساختهای ریلی و معدنی خراسان جنوبی

سرمایه گذاری قرارگاه خاتم در زیرساختهای ریلی و معدنی خراسان جنوبی آچار: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با استانداری و سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی تفاهم نامه همكاری امضا كرد.به گزارش آچار به نقل از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، در امتداد اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص توسعه بخش صنعت و معدن و در امتداد اجرای سند چشم انداز ۱۴۰۴، روز سه شنبه (۳۰ اردیبهشت ماه) در مراسمی با حضور سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی و داوود شهرکی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان، تفاهم نامه سه جانبه ای به امضا رسید.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در این نشست اظهار داشت: خراسان جنوبی یکی از مستعدترین استانها و از مهمترین استان های مرزی است و هنگامی که حضور پررنگ تر قرارگاه خاتم در این استان عنوان شد ما از این مساله استقبال کردیم.
محمد اضافه کرد: با توجه به این که در حوزه حمل و نقل ریلی، توسعه زیرساخت های شهری، کشاورزی و توسعه صنعت و معدن امکان همکاری قرارگاه خاتم با این استان وجود دارد تفاهم نامه ای تنظیم و به امضا رسید تا برمبنای تعهدات فی درخلال با جدیت به حوزه اجرا وارد شویم.
استاندار خراسان جنوبی نیز گفت: با امضای این تفاهم نامه امکان حضور قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در استان فراهم خواهد شد تا هم در حوزه مطالعات و اکتشاف و هم در حوزه فرآوری محصولات معدنی که در اولویت نظام و دولت می باشد از توانمندی های قرارگاه در جهت رشد و توسعه این استان مرزی استفاده گردد.
معتمدیان اظهار داشت: در سالی هستیم که مزین به نام «جهش تولید» است، در نظر داریم تا با اجرای این تفاهم نامه بتوانیم افزایش تولیدات معدنی و اشتغال آفرینی را در استان شاهد باشیم.


منبع:

1399/02/31
16:23:25
5.0 / 5
2905
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
آچار a4f.ir
a4f.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آچار محفوظ است

آچار

مرکز فروش ابزار